Salso čiužinys minkštoji pusė.

ČIUŽINYS SALSO

SALSO – čiužinys pagamintas naudojant naujausios rūšies viskoelastinę medžiagą su nemodifikuotų sojų aliejaus ekstraktu bei padidinto elastingumo HR atvirų porų putų poliuretaną.

Perkantiems čiužinį nuo 499 Eur dovanojame 1 vnt. pagalvę Rivera (pagalvės vertė 55 Eur.).

Norintiems įsigyti antrą pagalvę Rivera – 30 proc. nuolaida.

local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
329,00 €
Pasirinkite dydį
Audinys
Kiekis

SALSO – čiužinys pagamintas naudojant naujausios rūšies viskoelastinę medžiagą su nemodifikuotų sojų aliejaus ekstraktu bei padidinto elastingumo HR atvirų porų putų poliuretaną.

Čiužinio ypatybės:

  • branduolys pjaustytas su minkštumo zonomis;
  • su VISCOSOYA natūralia viskoelastine medžiaga;
  • stabilus, tvirtas, elastingas pagrindas;
  • atpalaiduoja kūno raumenis;
  • tinka ir alergiškiems žmonėms;
  • užvalkalas nusegamas užtrauktuku.

Pjaustytas, zonuotas, orui laidus putų poliuretano branduolys sukuria stabilų, tvirtą, tačiau elastingą pagrindą Jūsų kūnui miego metu. Viena čiužinio pusė yra padengta mūsų gamyboje naudojama viskoelastine medžiaga VISCOSOYA su natūraliu sojų aliejaus ekstraktu, kuris suteikia sveiką aplinką žmogui ir patvarumo viskoelastinei medžiagai. Tai inovatyvi ir unikali medžiaga.

Dėl viskoelastinio čiužinio, miegant taisyklingoje padėtyje atpalaiduojami įsitempę viso kūno raumenys. Liesdamasis su žmogaus kūnu, čiužinys minkštėja ir elastingai prisitaiko prie kūno anatomijos bei taisyklingai apgaubia kūną. Labiau spaudžiamose vietose viskoelastinė medžiaga įdumba, mažiau spaudžiamos vietos maloniai apgaubiamos, taip tolygiai paskirstomas visas slėgis. Tai dvipusis čiužinys, kurio viena pusė šiek tiek minkštesnė už kitą. Čiužinys neperduoda judesių šalia miegančiajam ir pasižymi elastingumu bei ilgaamžiškumu.

Čiužinio gamyboje naudojamos sertifikuotos, laidžios orui bei žmogui ir aplinkai draugiškos medžiagos. Visuose keturiuose čiužinio bortuose padarytos papildomos vėdinimo angelės. Tai užtikrina maksimalią oro cirkuliaciją ir prailgina čiužinio tarnavimo laiką. Čiužinys tinka ir alergiškiems žmonėms. Rinkitės taisyklingos padėties bei kūno raumenis atpalaiduojantį miegą.

Užvalkalas pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio, kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200 g/m² ir apsauginiu sluoksniu. Praktiškumo suteikia atsegamas užtrauktukas, kuris dengia visas čiužinio kraštines, todėl patogu prižiūrėti ir užtikrinti visapusišką higieną. Užvalkalą galima skalbti iki 40 °C temperatūroje arba valyti sausu cheminiu būdu.

Užvalkalo audinį galima rinktis iš trikotažinio balto, su bambuku, rudo, lino spalvos ar impregnuoto Aloe Vera ekstraktu.

Čiužinio aukštis su užvalkalu – apie 23 cm.

Galite pasirinkti norimą audinį (info@parduotukas.lt)

AUDINIAI

Trikotažinis baltas audinys

SUDĖTIS:

16% viskozė

84% poliesteris

Trikotažinis Aloe vera audinys

SUDĖTIS:

26% viskozė

74% poliesteris

aloe vera

Trikotažinis rudas audinys

SUDĖTIS:

16% viskozė

84% poliesteris

rudas

Trikotažinis lino spalvos audinys

SUDĖTIS:

23% viskozė

77% poliesteris

lino spalvos

Trikotažinis, su bambuko siūlu audinys

SUDĖTIS:

36% viskozė

64% poliesteris

su bambukosiūlu

Trikotažinis su kanapėm audinys

SUDĖTIS:

25% viskozė

75% poliesteris

su kanapėm

Audinys iš poliesterio

SUDĖTIS:

100% poliesteris

poliesteris

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.

Tau taip pat gali patikti

319,00 €
339,00 €
269,00 €
359,00 €