• Nauja
Čiužinys Comfort

Čiužinys Comfort

local_shipping Pristatymas 20 d. d.
109,00 €
Pasirinkite dydį
Pristatymas
Kiekis

Išmatavimai Aukštis: 18cm | Plotis: 180cm | Ilgis: 200cm

Čiužinio kietumas Kietas / Vidutinis

Čiužinio tipas Spyruoklinis (Pocket)

Gamintojas Baltarusija

Garantija 24 mėnesiai

Komfort – anatominis ortopedinio efekto dvipusis čiužinys su nepriklausomų spyruoklių bloku ANTINOISE ir labai elastingomis poliuretano putomis. Patogus čiužinys tiems, kurie rūpinasi savo sveikata.

Spyruoklės: „Antinoise“ spyruoklės yra gaminamos vienos iš pirmaujančių gamintojų savo srityje remiantis naujausiomis ir aukščiausiomis technologijomis bei naudojantis pilnai automatizuota įranga. Šios spyruoklės yra padidinto elastingumo ir kintančio standumo, jos yra supakuotos į atskiras apsaugines 130mm aukščio pakuotes, visiškai nepriklausomai nuo kitų spyruoklių. Šis čiužinys užtikrina maksimaliai natūralią stuburo padėtį poilsio metu. „SPUNBOND-PROTECT“ didelio tankio neaustas audinys naudojamas kaip izoliacinis sluoksnis tarp spyruoklių bloko ir čiužinio paminkštinimo, kuris sumažina trintį tarp lovos grotelių ir čiužinio spyruoklių bloko bei apsaugo čiužinį nuo nusidėvėjimo.

Čiužinio paminkštinimas: Aplink visą čiužinį yra labai elastingas viskoelastinių poliuretano putų sluoksnis, kurio aukštis yra 25 mm. Šioje pusėje čiužinys yra itin kietas. Kitoje pusėje čiužinys turi 24 mm aukščio padidinto elastingumo viskoelastinių poliuretano putų, pagamintų su unikalia pjovimo sistema, kuri sukuria masažo ir stuburo „tempimo“ efektą. Tai leidžia sumažinti raumenų įtampą, normalizuoja kraujotaką ir palaiko raumenų elastingumą miego metu.

Siekiant pagerinti čiužinio suteikiamą komfortą, čiužinys iš visų pusių yra sustiprintas itin elastingų viskoelastinių poliuretano putų sluoksniu. Čiužinio gamybai naudojamos poliuretano putos turi CertiPUR-US® sertifikatą, patvirtina produkto atitiktį ekologijos ir saugumo reikalavimams.

Čiužinio spyruoklių patvarumas ir minkštųjų audinių susitraukimas buvo patikrintas specializuotoje bandymų laboratorijoje. Bandymų rezultatai rodo, kad šis produktas atitinka visus saugos standartus. Šis čiužinys ištvėrė 29 000 būgno ritinimo ciklų, kurių apkrova – 140 kg (plačiau – Mattress Rolling Test). Šio bandymo rezultatai užtikrina ilgą gaminio tarnavimo laiką. Šis dvipusis čiužinys gali atlaikyti didelę apkrovą, palaiko stuburą tinkamoje padėtyje ir mažina stuburo bei sąnarių apkrovą.

Čiužinio užvalkalas: dvipusis su funkcija „Žiema-vasara“. Vienoje užvalkalo pusėje – minkštas ir itin malonaus pojūčio Aloe Vera ir Bambuko megztas audinys. Medžiaga yra patvari, elastinga, turi geras oro laidumo, antistatines ir antialergines savybes. Kitoje užvalkalo pusėje „Breeze“ trijų sluoksnių megztas audinys, turintis puikią oro cirkuliaciją ir didelį šilumos laidumą.

Čiužinio užvalkalas – nuimamas, su užtrauktuku. Po plovimo išsaugo originalias savybes. Jis apsaugo čiužinį iš visų pusių, pailgina čiužinio tarnavimo laiką ir išlaiko tinkamą čiužinio higieną. Dėl savo elastingumo užvalkalas tvirtai prisitaiko prie čiužinio paviršiaus.

Čiužinio paviršius iš vienos pusės yra vidutinio kietumo, o iš kitos – kietas.

Leistina nuolatinė vienos gulimos vietos apkrova- 120 kg. Čiužinio aukštis – 18 cm.

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.