• Nauja

Mokomasis nešiojamas naktipuodis, Švelniai rausvas

local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
31,89 €
Kiekis

My Carry Potty – tai išskirtinai kompaktiškas nešiojamas asmeninis vaiko naktipuodis. Skirtas naudoti namie, neštis einant į parką, parduotuvę ar pasiimti važiuojant į keliones. Tai pagalba tėvams, tuo sudėtingu periodu, kada norite išmokyti vaiką prašytis ant puoduko ar į tualetą.

Kodėl rinktis My Carry Potty nešiojamą naktipuodį? Todėl, kad jis:

Lengvas, nepralaidus, sandarus ir gražaus dizaino. Sukurtas su unikaliu dangteliu, kuris užtikrina skysčių nepralaidumą, todėl patogu nešiotis drauge kur beeitumėte. Patogumą užtikrina ir specialiai nešiojimui padaryta rankenėlė. Nereikia į vidų dėti jokių papildomų maišelių. Pagaminta iš aukštos kokybės patvaraus plastiko, kurį lengva valyti. 98% naudojamo plastiko gali būti perdirbama. Jo pagalba sudėtingas periodas tampa tikru malonumu! Produktas yra pelnęs daugybę apdovanojimų.

Patarimas – leiskite vaikui savarankiškai išsirinkti naktipuodį, drauge nutarkite, kur jo vieta bus namie, kad ilgainiui tai taptų rutina, o vaikas be streso, atsiradus poreikiui, galėtų atrasti SAVO naktipuodžiuką.

Rekomenduojama naudoti, kai jaučiate, kad Jūsų vaikas jau pasiruošęs pradėti mokytis. Tinka pradėti bet kuriuo metų laiku.

Tinkamas naudoti nuo 15 mėn.

Maksimalus svoris - 50 kg.

Naktipuodžio svoris 850 gr.

Dydis 260x235x152 mm.

Sukurta Didžiojoje Britanijoje.

Pagamintas Kinijoje, specialiu My Carry Potty (Didžioji Britanija), užsakymu.

Ekspertai pataria:

Norėdami  atpratinti vaiką nuo sauskelnių, protingai pasirinkite Jums tinkamą laiką. Galite pradėti bet kuriuo metų laiku. Nelyginkite savo vaiko su kitais vaikais – mes visi esame skirtingi. Leiskite vaikui pačiam išsirinkti savo nešiojamą naktipuodį. Leiskite mažyliui pačiam išrinkti vietą, kur turi būti laikomas naktipuodis. Stenkitės kuo galima daugiau laikytis rutinos. Informuokite darželio auklėtoją ar kitą vaiko aplinką, kad Jūsų vaikas šiuo metu mokosi gyventi be sauskelnių naudodamas My Carry Potty nešiojamą naktipuodį. Galite naudoti skatinimo sistemą, mažas dovanėles: lipdukus ar kitas smulkmenėles. Nuolat vaiką girkite. Liepkite vaikui nešiotis naktipuodį su savimi, tai suteiks jam saugumo jausmą. Būkite viskam pasiruošę, jei einate į lauką pasiimkite atsargines kelnias. Aprengti patogiai, kad užsinorėjus ant puoduko, vaikui būtų lengva pačiam nusirengti. Sumažinkite skysčių vartojimą likus 30 min. iki miegelio. Jokiu būdu nepradėkite naudoti vėl sauskelnių, nebent yra išskirtinės aplinkybės. Būti kantriems apsimoka, svarbiausia nepasiduoti!

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.