Royalty Comfort HG-5076BM: Prabangi bambukinė pagalvė – Karalienė

local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
26,74 €
Kiekis

Prabangus patogumas : pagalvė „Royalty Comfort HG-5076BM“.

Aukščiausias komfortas: patirkite neprilygstamą komfortą ir prabangų miegą su „Royalty Comfort HG-5076BM bambuko prabangia pagalve“. Ši pagalvė yra puikus minkštumo ir atramos derinys ramiam nakties miegui.

Ergonomiškas dizainas: Sukurta jūsų patogumui, pagalvė pasižymi ergonomišku dizainu, laikančiu jūsų galvą ir kaklą, užtikrindama optimalią atramą ir lygumą. Pabusite žvalūs ir pasiruošę pasitikti dieną.

„Memory Foam“ technologija: pagalvė užpildyta aukštos kokybės susmulkintomis „Memory Foam“ putomis, kurios atitinka jūsų galvos ir kaklo formą, kad būtų patogiau. 

Kvėpuojantis ir hipoalergiškas: Bambukinis pagalvės užvalkalas yra ne tik minkštas ir patogus, bet ir pralaidus orui, o tai skatina oro cirkuliaciją ir drėgmės pasisavinimą. Be to, dėl hipoalerginių savybių jis puikiai tinka alergiškiems ar jautriems žmonėms.

Lengva priežiūra: Nuimamas, mašinoje plaunamas pagalvės užvalkalas yra lengvai valomas. Tiesiog atsukite užtrauktuką, išplaukite ir mėgaukitės šviežia, švaria pagalve kiekvieną naktį.

Universalus dydis: pagalvės matmenys yra 50,8 cm x 76,2 cm, todėl tinka įvairių dydžių lovoms. Nesvarbu, ar miegate ant šono, ant nugaros ar ant pilvo, ši pagalvė jus uždengs.

Universalus naudojimas: ši pagalvė skirta ne tik miegui, bet ir puikiai tinka skaityti, gulėti ar net pasitarnauti kaip pagalvėlė papildomai atramai. Dėl savo universalumo jis yra nepakeičiamas gaminys kiekvienuose namuose.

Kokybės užtikrinimas: būkite tikri su „Royalty Comfort“ garantija. Esame įsipareigoję teikti jums aukščiausios kokybės produktus ir išskirtinį klientų aptarnavimą. Jūsų pasitenkinimas yra mūsų prioritetas.

Specifikacijos:

Gamintojas: „Royalty Comfort“

Spalva: Balta

Pagalvės tipas: Prabangios bambuko pagalvės dydis: Karalienės pagalvės užvalkalo medžiaga: 40% bambuko, 60% poliesterio.

Pagalvės medžiaga: susmulkintos atminties putos

Produkto matmenys: 50,8 cm x 76,2 cm

Spalva: Balta

Hipoalerginė: Taip

Laidus orui: Taip

Galima skalbti skalbimo mašinoje: Taip

Nuimamas užvalkalas: Taip

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.