Įmontuojama orkaitė Lord B3

local_shipping Pristatymas per 2-3 d. d.
693,22 €
Kiekis
Paskutinė prekė

Įmontuojama orkaitė Lord B3

 

Ši įmontuojama daugiafunkcė pirolitinė orkaitė pasižymi A energijos klase. Suvartoti mažai el. energijos  padeda tobula šilumos izoliacija ir durys, susidedančios iš keturių stiklų. Tokiu būdu, lyginant su kitomis orkaitėmis, prarandamas tik absoliutus minimumas.

Jus nustebins platus iš viso dvylikos kepimo programų pasirinkimas. Ką manote apie 3D šildymą karštu oru, picos kepimo režimą ar intensyvų ir švelnų kaitinimą? Tarp specialių funkcijų rasite, pavyzdžiui, greitą kaitinimą, tešlos rauginimo funkciją, atitirpinimą arba džiovinimą.

  Jutiklinio ekrano dėka turite puikų vaizdą

 

 

Jutiklinis LCD ekranas leidžia nustatyti išsamias kepimo programas. Be dvylikos pagrindinių funkcijų, orkaitėje yra keturiasdešimt iš anksto nustatytų automatinių programų. Jų dėka nesunkiai paruošite net reiklesnius patiekalus ir ištobulinsite juos. Tiesiog įveskite patiekalo svorį – kiti parametrai (įskaitant galutinį kepimą) nustatomi automatiškai. Be laikrodžio ir temperatūros, ekrane taip pat bus rodomas pasirinktas kepimo režimas ir automatinė programa.

Visi LORD prietaisai atkeliauja iš Europos – čia jie sukurti ir gaminami pagal vokišką technologiją. Dėl bekompromisės šių prietaisų kokybės suteikiame jiems  penkerių metų garantiją. 

  Pirolitinio valymo dėka orkaitė pasirūpins savimi

 

 

Pirolitinės orkaitės, , sutaupys jums valymo rūpesčių – jos iš esmės gali išsivalyti pačios. Ir kaip tai veikia? Iškepę maisto gabalėliai, riebalai ir kvapai pašalinami iš orkaitės dėka pirolitinio valymo funkcijos, kuri susideda iš visų nešvarumų sudeginimo itin aukštoje temperatūroje, kuriai pritaikyta orkaitė. Orkaitės vidus padengtas pirolitiniu emaliu, kuris lengvai atlaiko iki 510°C temperatūrą.  Švari orkaitė  sunaudoja mažiau elektros energijos.

  Svarbi informacija

 

 

tipas: įmontuojama

energijos klasė: A

elektros suvartojimas energija su tradiciniu šildymu: 1,02 kWh

elektros suvartojimas karšto oro šildymo energija: 0,81 kWh

LED elektroninis (lietimui jautrus) valdymas

orkaitės tūris: 71 l

maitinimo laido ilgis: 120 cm

matmenys (A x P x G): 59,5 x 59,4 x 54,8 cm

garantija 60 mėn

 

  Kaitinimo tipai

 

 

apatinis kaitinimas

tradicinis kaitinimas

atšildymas

viso ploto grilis

pusė grilio

švelnus karštas oras

karštas oras

karšto oro šašlykinė

intensyvus kaitinimas

pica

išankstinis pašildymas

išlaikyti maisto temperatūrą

  Įranga ir priedai

 

 

dviejų lygių teleskopinis pilnas prailginimas

šoniniai chromuoti kreipiamieji bėgiai

sekli plokštelė

gili lėkštė

chromo grotelės

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.