Miegmaišis Cattara Oslo -5 °C

local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
42,32 €
Kiekis
Paskutinė prekė

Mumijos miegmaišis "Oslo" sukurtas pagal žmogaus kūno formą, todėl pasižymi geriausiomis termoizoliacinėmis savybėmis, taip pat turi ištraukiamą gobtuvą, apsaugantį galvą.

"Oslo" miegmaišis, kaip ir visi mumijos tipo miegmaišiai, ypač tinka ilgesniam buvimui gamtoje. Komfortui ir temperatūrai miegmaišyje įtakos turi drabužiai, todėl rekomenduojama miegoti tik su apatiniais drabužiais arba su marškinėliais.

"Oslo" miegmaišį sudaro keturi sluoksniai, išorinė medžiaga - poliesterio tafta 210T su "Rip-Stop" paviršiaus apdorojimu, dėl kurio bet kokie medžiagos įtrūkimai dar labiau nepadidės. Kitas sluoksnis yra vidinis patogus sluoksnis iš 35 % medvilnės ir 65 % poliesterio. Paskutinis sluoksnis yra dvigubas izoliacinis sluoksnis iš poliesterio tuščiavidurio pluošto (tuščiavidurio pluošto), kurio kiekvieno iš dviejų sluoksnių svoris yra 175 g/m2. Tuščiaviduriai pluoštai sulaiko daug oro ir užtikrina greitą drėgmės pašalinimą, kartu pasižymi puikiomis izoliacinėmis savybėmis.

Miegmaišius dažniausiai renkamės pagal jų temperatūros ribas, kur komfortas reiškia temperatūrą, kuriai esant jausimės patogiai, riba - temperatūrą, kuriai esant mums vis dar bus šilta, ir galiausiai yra ekstremali temperatūra, nurodanti didžiausią toleruojamą temperatūrą.

Atskirų miegmaišių temperatūros ribos visada nurodomos gaminio etiketėje.

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.