Bigjigs medinė piramidė Miškas

local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
22,28 €
Kiekis

Bigjigs medinė piramidė Miškas. Verkite, statykite, miksuokite ir kurkite savo miško pasaką. Piramidė turi 3 bokštelius: eglę, zuikutį ir stirną. Visi trys objektai sudedami iš kelių detalių, kurias gali miksuoti.

Kiekvieno bokštelio pagrindas yra su gumyte, tai užtikrina dar didesnį saugumą. Bokštų vėrimas, statymas leidžia vaikams lavinti savo smulkiąją motoriką, erdvinį mąstymą, rankų-akių koordinaciją, o ši piramidė dar leidžia ir lavinti savo vaizduotę bei kūrybiškumą.

Medinis žaislas pagamintas iš FSC® sertifikuotos medienos, tai reiškia, kad medžiagos gautos pačiu tvariausiu būdu. O aukšta medienos kokybė reiškia, kad medinis žaislas bus naudojamas daugelį metų!

Savybės:
- medinis žaislas turi 3 strypelius, ant kurių galite verti eglę, stirną ir zuikutį;
- detales galite miksuoti ir lavinti savo kūrybiškumą;
- detalės optimalaus dydžio mažoms rankytėms;
- piramidės strypeliai su gumytėmis - didesniams saugumui ir patogumui;
- gražios neutralios spalvos - tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms;
- pagaminta FSC® sertifikuotos medienos;
- dydis: 20x14x6 cm, detalės dydis apie: 6x3x6 cm.

BIGJIGS - tai šeimos verslas, įkurtas 1985 m. dviejų mokytojų - vyro ir žmonos, šiandien tapęs vienu žinomiausiu medinių žaislų gamintoju. Tai aukštos kokybės edukaciniai mediniai žaislai vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms. Bigjigs asortimentą sudaro: mediniai žaislai, lavinamosios medinės dėlionės vaikams, lavinamieji žaislai, edukaciniai žaislai, lavinamieji žaidimai, edukaciniai žaislai, kūdikių žaislai, lauko žaislai vaikams, magnetinės dėlionės, medinės virtuvėlės, pjaustomos daržovės ir kiti mediniai žaislai. Asortimentas tinka tiek kaip žaislai ir lavinamo priemonės veikloms namuose, tiek ir vaikų darželiams ar mokykloms. Kadangi visi žaislai vaikams yra ne tik aukštos edukacinės vertės, bet ir patrauklūs savo išvaizda, puikiai tinka ir kaip įdomios ir naudingos dovanos vaikams.

Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėnesių.

GAMINTOJAS: Bigjigs Toys Ltd, Elkhorn, Anglija.

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.