RedFire Ugniavietė Jersey XL, plienas, juoda 81076

RedFire ugniavietė Jersey XL yra tobulas pasirinkimas vėsiais vakarais mėgautis laužo šiluma. Laužavietė yra su didele stačiakampio formos anga priekyje, todėl malkas sudėti bus itin patogu. Tobulas sprendimas norint mėgautis poilsiu lauke ir papildoma šiluma. Naudotis Jersey XL - itin paprasta, tiesiog uždekite malkas ir džiaukitės stebėdami nuostabų ugnies šokį. Jersey XL yra su nuimamomis grotelėmis malkoms, todėl oro srautą bus ypatingai lengva, o tai padės be jokio vargo uždegti ugnį! Dūmų išleidimas reguliuojamas uždaru dūmtraukiu.
local_shipping Pristatymas 2-7 darbo dienos
195,36 €
Kiekis

RedFire ugniavietė Jersey XL yra tobulas pasirinkimas vėsiais vakarais mėgautis laužo šiluma.

Laužavietė yra su didele stačiakampio formos anga priekyje, todėl malkas sudėti bus itin patogu. Tobulas sprendimas norint mėgautis poilsiu lauke ir papildoma šiluma. Naudotis Jersey XL - itin paprasta, tiesiog uždekite malkas ir džiaukitės stebėdami nuostabų ugnies šokį.

Jersey XL yra su nuimamomis grotelėmis malkoms, todėl oro srautą bus ypatingai lengva, o tai padės be jokio vargo uždegti ugnį! Dūmų išleidimas reguliuojamas uždaru dūmtraukiu.

Spalva: juodaMedžiaga: plienasMatmenys: 56 x 40 x 120 cm (ilgis x plotis x aukštis)Plati anga malkomsSu grotelėmisSu kaminu, skirtu optimaliam dūmų išleidimui

Duomenų lapas

Spalva
Juoda

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.