RedFire Laužavietė-statinė Milshire, juodos spalvos, plienas

Ši RedFire Milshire laužavietė-statinė pasižymi stilinga išvaizda bei bus puikus pasirinkimas norint savo gyvenamajai lauko erdvei suteikti šilumos ir jaukumo. Laužavietė pasižymi vieta rąstams. Puikus bei universalus gaminys yra pagamintas iš karščiui atsparaus, kieto, milteliniu būdu dengto plieno, kuris suteikia laužavietei elegantiškos bei autentiškos išvaizdos. Ji puikiai tiks jūsų gražiame sode. Medieną galite paprastai laikyti apačioje, o virš laikymui skirtos vietos paruošti mediena kūrenamą kepsninę. Vieta rąstams yra 45 cm pločio ir suteikia pakankamai vietos jūsų malkoms. Savo sode galite paruošti visiems įvairaus skanaus maisto ir tuo pačiu metu mėgautis laužo skleidžiama šiluma.
local_shipping Pristatymas 2-7 darbo dienos
141,51 €
Kiekis
Paskutinė prekė

Ši RedFire Milshire laužavietė-statinė pasižymi stilinga išvaizda bei bus puikus pasirinkimas norint savo gyvenamajai lauko erdvei suteikti šilumos ir jaukumo.

Laužavietė pasižymi vieta rąstams. Puikus bei universalus gaminys yra pagamintas iš karščiui atsparaus, kieto, milteliniu būdu dengto plieno, kuris suteikia laužavietei elegantiškos bei autentiškos išvaizdos. Ji puikiai tiks jūsų gražiame sode. Medieną galite paprastai laikyti apačioje, o virš laikymui skirtos vietos paruošti mediena kūrenamą kepsninę.

Vieta rąstams yra 45 cm pločio ir suteikia pakankamai vietos jūsų malkoms. Savo sode galite paruošti visiems įvairaus skanaus maisto ir tuo pačiu metu mėgautis laužo skleidžiama šiluma.

Spalva: juodaMedžiaga: plienasMatmenys: 45 x 49 cm (skersmuo x aukštis)Karščiui atspari tvirta, juoda, milteliniu būdu dengta dangaSujungia laužavietę statinę ir kepsninęPaprasta surinktiKomplektą sudaro:1 x chromu dengtos kepimui skirtos grotelės

Duomenų lapas

Spalva
Juoda

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.