RedFire Laužavietė Buffalo, matinės juodos spalvos, 44x90cm, plienas

RedFire Buffalo laužavietė yra malkinės ir laužavietės derinys. Abiejose pusėse esančios gražios tinklinės grotelės užtikrina, kad iš visų pusių aiškiai galėsite matyti ugnį. Be to, šios grotelės užtikrina apsaugą, jei mediena įtrūktų ar pradėtų skilinėti. Buffalo laužavietė pasižymi matinės juodos spalvos milteliniu būdu dengta apdaila. Ji puikiai tiks norint savo sode sukurti jaukią atmosferą. Pastaba: nepalikite židinių be priežiūros ir neleiskite vaikams liesti ar žaisti su jais.
local_shipping Pristatymas 2-7 darbo dienos
166,79 €
Kiekis

RedFire Buffalo laužavietė yra malkinės ir laužavietės derinys.

Abiejose pusėse esančios gražios tinklinės grotelės užtikrina, kad iš visų pusių aiškiai galėsite matyti ugnį. Be to, šios grotelės užtikrina apsaugą, jei mediena įtrūktų ar pradėtų skilinėti. Buffalo laužavietė pasižymi matinės juodos spalvos milteliniu būdu dengta apdaila. Ji puikiai tiks norint savo sode sukurti jaukią atmosferą.

Pastaba: nepalikite židinių be priežiūros ir neleiskite vaikams liesti ar žaisti su jais.

Spalva: matinė juodaMedžiaga: milteliniu būdu dengtas plienasMatmenys: 44 x 90 cm (skersmuo x aukštis)2-1 laužavietė ir malkinė Su apsauginiu tinkleliu abiejose pusėseDidelė anga

Duomenų lapas

Spalva
Juoda

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.