RedFire Laužavietė Salo Classic, rūdžių spalvos, plienas Free shipping

RedFire Laužavietė Salo Classic, rūdžių spalvos, plienas

Ši pramonine išvaizda pasižyminti RedFire Salo Classic laužavietė bus puikus pasirinkimas norint savo lauko gyvenamosioms erdvėms suteikti šiek tiek šilumos ir jaukios atmosferos. Žemu svorio centru ir masyviomis kojelėmis pasižyminti laužavietė yra puikus ir funkcionalus gaminys. Ši laužavietė yra pagaminta iš 2 mm storio plieno, kuris siekiant užtikrinti elegantišką bei autentišką išvaizdą, pasižymi pramoniniu stiliumi. Ji puikiai tiks jūsų gražiame sode. Abejose pusėse esančių rankenų pagalba, laužavietės dubenį galite lengvai nuimti ar išvalyti. Laužavietė yra 60 cm pločio bei suteikia daug vietos naudojant kelis rąstus sukurti didelį laužą.
local_shipping Pristatymas 2-7 darbo dienos
121,35 €
Kiekis

Ši pramonine išvaizda pasižyminti RedFire Salo Classic laužavietė bus puikus pasirinkimas norint savo lauko gyvenamosioms erdvėms suteikti šiek tiek šilumos ir jaukios atmosferos.

Žemu svorio centru ir masyviomis kojelėmis pasižyminti laužavietė yra puikus ir funkcionalus gaminys. Ši laužavietė yra pagaminta iš 2 mm storio plieno, kuris siekiant užtikrinti elegantišką bei autentišką išvaizdą, pasižymi pramoniniu stiliumi. Ji puikiai tiks jūsų gražiame sode. Abejose pusėse esančių rankenų pagalba, laužavietės dubenį galite lengvai nuimti ar išvalyti.

Laužavietė yra 60 cm pločio bei suteikia daug vietos naudojant kelis rąstus sukurti didelį laužą.

Spalva: rusvaMedžiaga: plienasMatmenys: 60 x 22 cm (skersmuo x aukštis)Su masyviomis kojelėmisSu rankenomis abejose pusėse

Duomenų lapas

Spalva
Juoda

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.