RedFire Židinys Star Flower, šiaudų spalvos, molis, 86037

Su RedFire židiniu Star Flower mėgaukitės papildoma šiluma ir jaukia atmosfera šaltais vakarais. Dėl autentiškos ir tradicinės išvaizdos bei gėlių dekoracijų, šis kaimiškas židinys dienos metu taip pat atliks ir dekoratyvią funkciją. Židinys turi didelę malkoms dėti skirtą angą priekyje. Tiesiog sudėkite laužą, atsisėskite šalia ir mėgaukitės liepsnų mirgėjimu. Star Flower židinys yra pristatomas su tvirtu plieno stovu. Pridėtas apsauginis kamino iš molio dangtis apsaugo nuo lietaus. Jei savo pirkinį norite dar labiau apsaugoti nuo įvairių oro sąlygų, židiniui tinka RedFire nuo lietaus apsaugantis uždangalas Chimeneas M (į pristatymą nepridedamas).
local_shipping Pristatymas 2-7 darbo dienos
216,53 €
Kiekis

Su RedFire židiniu Star Flower mėgaukitės papildoma šiluma ir jaukia atmosfera šaltais vakarais.

Dėl autentiškos ir tradicinės išvaizdos bei gėlių dekoracijų, šis kaimiškas židinys dienos metu taip pat atliks ir dekoratyvią funkciją. Židinys turi didelę malkoms dėti skirtą angą priekyje. Tiesiog sudėkite laužą, atsisėskite šalia ir mėgaukitės liepsnų mirgėjimu.

Star Flower židinys yra pristatomas su tvirtu plieno stovu. Pridėtas apsauginis kamino iš molio dangtis apsaugo nuo lietaus. Jei savo pirkinį norite dar labiau apsaugoti nuo įvairių oro sąlygų, židiniui tinka RedFire nuo lietaus apsaugantis uždangalas Chimeneas M (į pristatymą nepridedamas).

Spalva: šiaudųMedžiaga: molisMatmenys: 36 x 85 cm (skersmuo x aukštis)Autentiškas dizainasSu tvirtu, juoda spalva milteliniu būdu dengtu plieno stovu ir kamino dangčiu

Duomenų lapas

Spalva
Kreminė

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.