RedFire Laužavietė Pello, juodos spalvos, plienas

Ši tvirta RedFire Pello laužavietė leis jums prabangiai mėgautis reginiu su savo draugais ir šeima. Pagaminta iš tvirto plieno bei pasižyminti plačiu 60 cm skersmeniu, šis laužavietė neabejotinai užtikrins didelę ugnį. Be to, dėl trikojo pagrindo su trimis į apačią išplatėjančiomis trikampio formos kojelėmis, ji pasižymi išskirtine išvaizda. Šią išvaizdą sustiprinta neapdorotas plienas, kuris suteikia Pello industrinio stiliaus. Ši RedFire laužavietė yra suformuota kaip vientisas gaminys, todėl gavę gaminį nedelsiant galite pakelti temperatūrą. Su šia tvirta laužaviete pagražinkite savo sodo ar kiemo atmosferą!
local_shipping Pristatymas 2-7 darbo dienos
143,19 €
Kiekis

Ši tvirta RedFire Pello laužavietė leis jums prabangiai mėgautis reginiu su savo draugais ir šeima.

Pagaminta iš tvirto plieno bei pasižyminti plačiu 60 cm skersmeniu, šis laužavietė neabejotinai užtikrins didelę ugnį. Be to, dėl trikojo pagrindo su trimis į apačią išplatėjančiomis trikampio formos kojelėmis, ji pasižymi išskirtine išvaizda. Šią išvaizdą sustiprinta neapdorotas plienas, kuris suteikia Pello industrinio stiliaus. Ši RedFire laužavietė yra suformuota kaip vientisas gaminys, todėl gavę gaminį nedelsiant galite pakelti temperatūrą.

Su šia tvirta laužaviete pagražinkite savo sodo ar kiemo atmosferą!

Spalva: juodaMedžiaga: plienasMatmenys: 60 x 32 cm (skersmuo x aukštis)Plieno storis: 2 mmIndustrinė išvaizdaSu trikoju pagrinduErdvus, plataus skersmens dubuo ugniaiNereikia montuoti

Duomenų lapas

Spalva
Juoda

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.