RedFire Laužavietė Blazer, bronzinės sp., plienas

Ši RedFire laužavietė Blazer savo žavaus rašto bei bronzos efekto dėka, pasižymi vintažiniu žavesiu. Ši laužavietė gali sukurti atmosferinį vaizdą, kuriame liepsnos gali sklisti į visas puses. Be to, kalbant apie saugumą, ši Blazer turi būti pristatoma kartu su kibirkščių gaudikliu. Atitinkamai, ji išliks saugi net ir susidūrus su turbulentiniu oro srautu. Be to, kadangi ji suteikia pakankamai vietos ruošti mėsos produktams, plataus, 61 cm skersmens dėka, šią laužavietę galite naudoti su grotelėmis. Su šia universalia ir puikios kokybės RedFire laužaviete ugnį uždekite daug lengviau!
local_shipping Pristatymas 2-7 darbo dienos
201,53 €
Kiekis

Ši RedFire laužavietė Blazer savo žavaus rašto bei bronzos efekto dėka, pasižymi vintažiniu žavesiu.

Ši laužavietė gali sukurti atmosferinį vaizdą, kuriame liepsnos gali sklisti į visas puses. Be to, kalbant apie saugumą, ši Blazer turi būti pristatoma kartu su kibirkščių gaudikliu. Atitinkamai, ji išliks saugi net ir susidūrus su turbulentiniu oro srautu. Be to, kadangi ji suteikia pakankamai vietos ruošti mėsos produktams, plataus, 61 cm skersmens dėka, šią laužavietę galite naudoti su grotelėmis.

Su šia universalia ir puikios kokybės RedFire laužaviete ugnį uždekite daug lengviau!

Spalva: bronzosMedžiaga: plienasMatmenys: 61 x 61 cm (skersmuo x aukštis)Plieno storis: 1,5 mmErdvus, plataus skersmens dubuo ugniaiĮ pristatymą įeina tinklinis kibirkščių gaudiklis, žarsteklis ir grotelės

Duomenų lapas

Spalva
Ruda

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.