RedFire Laužavietės krepšys Dallas, juodos spalvos, plienas

Šis daugiafunkcinis RedFire laužavietės krepšys neabejotinai bus geriausias jūsų pasirinkimas! Milteliniu būdu dengta laužavietė su dubeniu ugniai ir kepimui pasižymi elegantiška išvaizda ir praktišku dizainu. Be to, apačioje esanti plokštė surenka pelenus bei laužo liekanas, tad sodas ar terasa visada išliks tvarkingi. Ką daryti jei liepsna užgęsta? Norint užkurti naują laužą, tvirtų rankenų pagalba galite lengvai perkelti laužavietę į skirtingas vietas. Norint išlaikyti Dallas kaip naują, rekomenduojame visada užtikrinti, kad laužavietė yra sausa ir uždengta.
local_shipping Pristatymas 2-7 darbo dienos
97,84 €
Kiekis

Šis daugiafunkcinis RedFire laužavietės krepšys neabejotinai bus geriausias jūsų pasirinkimas!

Milteliniu būdu dengta laužavietė su dubeniu ugniai ir kepimui pasižymi elegantiška išvaizda ir praktišku dizainu. Be to, apačioje esanti plokštė surenka pelenus bei laužo liekanas, tad sodas ar terasa visada išliks tvarkingi. Ką daryti jei liepsna užgęsta? Norint užkurti naują laužą, tvirtų rankenų pagalba galite lengvai perkelti laužavietę į skirtingas vietas.

Norint išlaikyti Dallas kaip naują, rekomenduojame visada užtikrinti, kad laužavietė yra sausa ir uždengta.

Spalva: juodaMedžiaga: plienasMatmenys: 40 x 56 cm (skersmuo x aukštis)Plieno storis: 2 mmModernios bei klasikinės išvaizdosApatinė plokštė surenka pelenus ir laužo liekanasĮ pristatymą įeina kepimo grotelės ir plokštė pelenams

Duomenų lapas

Spalva
Juoda

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.