Vonios kambario spintelė, pilkos sp., 46x24x116cm, paulov. med.

Elegantiško bei praktiško dizaino, ši spintelė neabejotinai taps jūsų vonios kambario puošmena. Pagaminta iš paulovnijos medienos ir MDF plokštės, ši vonios kambario spintelė taps nesenstančia jūsų namų detale. Ji turi 3 skyrius ir 2 dureles jūsų rankšluosčiams, skalbiniams, kosmetikai ir kitiems vonios kambario reikmenims laikyti. Be to, ši spintelė yra pakankamai universali naudoti koridoriuose, biuruose bei svečių kambariuose. Vonios kambario spintelę reikia surinkti.
local_shipping Pristatymas 2-7 darbo dienos
118,55 €
Kiekis

Elegantiško bei praktiško dizaino, ši spintelė neabejotinai taps jūsų vonios kambario puošmena.

Pagaminta iš paulovnijos medienos ir MDF plokštės, ši vonios kambario spintelė taps nesenstančia jūsų namų detale. Ji turi 3 skyrius ir 2 dureles jūsų rankšluosčiams, skalbiniams, kosmetikai ir kitiems vonios kambario reikmenims laikyti. Be to, ši spintelė yra pakankamai universali naudoti koridoriuose, biuruose bei svečių kambariuose.

Vonios kambario spintelę reikia surinkti.

Spalva: pilkaMedžiaga: paulovnijos mediena ir MDF plokštėMatmenys: 46 x 24 x 116 cm (plotis x gylis x aukštis)Su 3 skyriais ir 2 durelėmisĮSPĖJIMAS: norint išvengti apvirtimo, ši prekė turi būti naudojama su pakuotėje esančiu sieniniu laikikliuLegal Documents:

Daugiau informacijos apie tai, kaip galėtumėte apsaugoti savo baldus nuo apvirtimo, galite rasti čia

Duomenų lapas

Spalva
Pilka
Plotis
24 cm
Ilgis
45 cm

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.