Spintelė, 5 stalčiai, prancūziško stiliaus, mediena

Su šia puošnia, klasikinio prancūziško kaimo stiliaus spintele pridėkite kaimiško žavesio jūsų namams! Ši spintelė su 5 lengvai atsidarančiais stalčiais, suteikiančiais pakankamai vietos laikyti jūsų asmeninius daiktus, užtikrins, jog jūsų kambarys bus tvarkingas. Vintažinio kaimiško stiliaus rašto stalčiai spintelei suteiks kaimiško žavesio. Stalčiai gali būti pakeisti. Taip pat ant koridoriaus spintelės viršaus galite pastatyti tokius daiktus kaip nuotraukas, knygas ir vazoninius augalus. Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagos, šoninė spintelė yra patvari ir lengvai valoma.
local_shipping Pristatymas 2-7 darbo dienos
103,59 €
Kiekis

Su šia puošnia, klasikinio prancūziško kaimo stiliaus spintele pridėkite kaimiško žavesio jūsų namams!

Ši spintelė su 5 lengvai atsidarančiais stalčiais, suteikiančiais pakankamai vietos laikyti jūsų asmeninius daiktus, užtikrins, jog jūsų kambarys bus tvarkingas. Vintažinio kaimiško stiliaus rašto stalčiai spintelei suteiks kaimiško žavesio. Stalčiai gali būti pakeisti. Taip pat ant koridoriaus spintelės viršaus galite pastatyti tokius daiktus kaip nuotraukas, knygas ir vazoninius augalus. Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagos, šoninė spintelė yra patvari ir lengvai valoma.

Medžiaga: paulovnijos mediena + faneraBendri matmenys: 38 x 28 x 86,5 cm (plotis x gylis x aukštis)Stalčiaus matmenys: 28,5 x 23,5 x 12,5 cm (plotis x gylis x aukštis)Su 5 stalčiais skirtingomis spalvomisPrancūziško kaimiško namo stiliausGali būti naudojama kaip spintelė, spintelė su stalčiais, koridoriaus spintelė, šoninė spintelė ir kt.ĮSPĖJIMAS: norint išvengti apvirtimo, ši prekė turi būti naudojama su pakuotėje esančiu sieniniu laikikliuLegal Documents:

Daugiau informacijos apie tai, kaip galėtumėte apsaugoti savo baldus nuo apvirtimo, galite rasti čia

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.