Įmontuojamas praustuvas, baltos spalvos, 605x460x105mm, SMC

Šis įmontuojamas praustuvas taps puikia jūsų vonios kambario, tualeto ar grimerinės detale. Tualeto praustuvas tarnauja kaip kriauklė kasdieniam naudojimui bei papuoš jūsų gyvenamąją erdvę. Patvarus vonios kambario praustuvas iš SMC yra sutvirtintas, taip suteikiant jam patvarumo. Siekiant užtikrinti, kad prisipildžius vanduo ištekės, jis turi nuo išsipylimo apsaugančią angą. Siekiant užtikrinti paprastą čiaupo montavimą, jis turi angą maišytuvui. Nutekamoji anga yra 4,5 cm skersmens. Šis vonios kambario praustuvas gali būti įleistas. Prašome atkreipti dėmesį: čiaupas ir sifonas į pristatymą neįeina.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
86,28 €
Kiekis

Šis įmontuojamas praustuvas taps puikia jūsų vonios kambario, tualeto ar grimerinės detale.

Tualeto praustuvas tarnauja kaip kriauklė kasdieniam naudojimui bei papuoš jūsų gyvenamąją erdvę. Patvarus vonios kambario praustuvas iš SMC yra sutvirtintas, taip suteikiant jam patvarumo. Siekiant užtikrinti, kad prisipildžius vanduo ištekės, jis turi nuo išsipylimo apsaugančią angą. Siekiant užtikrinti paprastą čiaupo montavimą, jis turi angą maišytuvui. Nutekamoji anga yra 4,5 cm skersmens.

Šis vonios kambario praustuvas gali būti įleistas. Prašome atkreipti dėmesį: čiaupas ir sifonas į pristatymą neįeina.

Spalva: baltaMedžiaga: SMC (lieto lakšto junginys) su derva, stiklo pluoštu ir akmens milteliaisMatmenys: 605 x 460 x 105 mm (plotis x gylis x aukštis)Krašto storis: 18 mmAngos maišytuvui skersmuo: 3,5 mNutekamosios angos skersmuo: 4,5 cmMontavimo tipas: įleidžiamasReikalingas surinkimas: Ne

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.