Praustuvas, baltos spalvos, 400x220x90mm, SMC

Šis praustuvas su anga maišytuvui taps puikia jūsų vonios kambario, tualeto ar grimerinės detale. Tualeto praustuvas tarnauja kaip kriauklė kasdieniam naudojimui bei papuoš jūsų gyvenamąją erdvę. Patvarus vonios kambario praustuvas iš SMC taip pat yra sutvirtintas, taip suteikiant jam patvarumo. Siekiant užtikrinti paprastą čiaupo montavimą, jis turi angą maišytuvui. Nutekamoji anga yra 4,5 cm skersmens. Šis vonios kambario praustuvas tinka montavimui ant stalviršio arba gali būti įleistas. Prašome atkreipti dėmesį: čiaupas ir sifonas į pristatymą neįeina.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
43,79 €
Kiekis

Šis praustuvas su anga maišytuvui taps puikia jūsų vonios kambario, tualeto ar grimerinės detale.

Tualeto praustuvas tarnauja kaip kriauklė kasdieniam naudojimui bei papuoš jūsų gyvenamąją erdvę. Patvarus vonios kambario praustuvas iš SMC taip pat yra sutvirtintas, taip suteikiant jam patvarumo. Siekiant užtikrinti paprastą čiaupo montavimą, jis turi angą maišytuvui. Nutekamoji anga yra 4,5 cm skersmens.

Šis vonios kambario praustuvas tinka montavimui ant stalviršio arba gali būti įleistas. Prašome atkreipti dėmesį: čiaupas ir sifonas į pristatymą neįeina.

Spalva: baltaMedžiaga: SMC (lieto lakšto junginys) su derva, stiklo pluoštu ir akmens milteliaisMatmenys: 400 x 220 x 90 mm (plotis x gylis x aukštis)Angos maišytuvui skersmuo: 3,5 mNutekamosios angos skersmuo: 4,5 cmMontavimo tipas: montuojamas ant stalviršio arba gali būti įleistasReikalingas surinkimas: Ne

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.