Praustuvas iš grūdinto stiklo, 42 cm, aukso spalvos

Šis praustuvas yra pagamintas iš aukštos kokybės grūdinto stiklo, su aukso spalvos apdaila, bus stilingu priedu bet kuriam vonios kambariui. Sukurtas montuoti ant stalviršio. Patrauklus praustuvas yra ne tik praktiškas priedas kasdieniam naudojimui, bet ir puikus akcentas jūsų gyvenamai erdvei. Puikiai derės bet kuriame interjere. Be to, jis labai lengvai valomas. Drenažo anga - 4,5 cm skersmens. Atkreipiame jūsų dėmesį, kad praustuvas parduodamas be maišytuvo.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
113,92 €
Kiekis

Šis praustuvas yra pagamintas iš aukštos kokybės grūdinto stiklo, su aukso spalvos apdaila, bus stilingu priedu bet kuriam vonios kambariui. Sukurtas montuoti ant stalviršio.

Patrauklus praustuvas yra ne tik praktiškas priedas kasdieniam naudojimui, bet ir puikus akcentas jūsų gyvenamai erdvei. Puikiai derės bet kuriame interjere. Be to, jis labai lengvai valomas.

Drenažo anga - 4,5 cm skersmens. Atkreipiame jūsų dėmesį, kad praustuvas parduodamas be maišytuvo.

Spalva: auksoMedžiaga: grūdintas stiklas su aukso spalvos apdailaDydis: 42 x 14 cm (skersmuo x aukštis)Stiklo storis: 1,2 cmNutekamosios angos skersmuo: 4,5 cmĮrengimo tipas: ant stalviršio

Duomenų lapas

Spalva
Auksinė
Medžiaga
Stiklas

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.