Įmontuojamas praustuvas, baltas, 91x39x18cm, keramika

Šis įmontuojamas praustuvas bet kuriame vonios kambaryje, tualete, drabužinėje ar grimerinėje taps prašmatnia bei nesenstančia detale. Vonios kambario praustuvas tarnaus ne tik kaip kriauklė kasdieniam naudojimui, bet ir papuoš jūsų gyvenamąją erdvę. Šiuolaikiškas dizainas užtikrina, kad šis praustuvas neabejotinai tiks bet kokiame interjere. Pagaminta iš keramikos, kriauklė yra nepaprastai lengvai valoma. Taip pat, jame yra įmontuota apsauga nuo vandens išsiliejimo, kuri kriauklei prisipildžius vandenį išleis. Blizgus paviršius suteikia jam modernaus bei elegantiško dizaino. Be to, į pristatymą įeina maišytuvas ir paspaudžiamas vandens išleidimo vožtuvas su funkcija nuo persipildymo.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
172,99 €
Kiekis

Šis įmontuojamas praustuvas bet kuriame vonios kambaryje, tualete, drabužinėje ar grimerinėje taps prašmatnia bei nesenstančia detale.

Vonios kambario praustuvas tarnaus ne tik kaip kriauklė kasdieniam naudojimui, bet ir papuoš jūsų gyvenamąją erdvę. Šiuolaikiškas dizainas užtikrina, kad šis praustuvas neabejotinai tiks bet kokiame interjere. Pagaminta iš keramikos, kriauklė yra nepaprastai lengvai valoma. Taip pat, jame yra įmontuota apsauga nuo vandens išsiliejimo, kuri kriauklei prisipildžius vandenį išleis. Blizgus paviršius suteikia jam modernaus bei elegantiško dizaino. Be to, į pristatymą įeina maišytuvas ir paspaudžiamas vandens išleidimo vožtuvas su funkcija nuo persipildymo.

Spalva: baltaMedžiaga: keramikaDubens matmenys: 91 x 39 x 18 cm (ilgis x plotis x aukštis)Keramikos krašto storis: 4cmNutekamosios angos skersmuo: 4,5 cmSu anga nuo persipylimoSu maišytuvuPaspaudžiamas vandens išleidimo vožtuvas su funkcija nuo persipildymo

Duomenų lapas

Spalva
Balta

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.