Keramikinis Vonios Praustuvas su Anga Maišytuvui, Juodas

Šis praustuvas yra pagamintas iš aukščiausios kokybės keramikos, suteiks stiliaus vonios kambariui. Blizgus praustuvo paviršius yra puikus modernumo ir elegancijos derinys.Šis prabangus keramikinis praustuvas yra ne tik praktiškas priedas, bet ir puošmena jūsų namams. Puikiai derės prie bet kurio interjero. Praustuvą paprasta valyti. Persipylimo anga neleis vandeniui išsilieti per kraštus. Angos maišytuvui skersmuo – 3,5 cm, išleidimo angos skersmuo – 4,5 cm.Prašome atkreipti dėmesį, kad vandens maišytuvą reikia įsigyti atskirai.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
79,01 €
Kiekis

Šis praustuvas yra pagamintas iš aukščiausios kokybės keramikos, suteiks stiliaus vonios kambariui. Blizgus praustuvo paviršius yra puikus modernumo ir elegancijos derinys.

Šis prabangus keramikinis praustuvas yra ne tik praktiškas priedas, bet ir puošmena jūsų namams. Puikiai derės prie bet kurio interjero. Praustuvą paprasta valyti. Persipylimo anga neleis vandeniui išsilieti per kraštus. Angos maišytuvui skersmuo – 3,5 cm, išleidimo angos skersmuo – 4,5 cm.

Prašome atkreipti dėmesį, kad vandens maišytuvą reikia įsigyti atskirai.

Medžiaga: keramikaSpalva: juodaMatmenys: 440 x 250 x 100 mm (Plotis x Gylis x Aukštis)Išleidimo angos skersmuo: 4,5 cmVandens maišytuvo angos skersmuo: 3,5 cmĮrengimo tipas: ant stalviršio

Duomenų lapas

Spalva
Juoda

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.