Vonios praustuvas su vandens maišyt., keram., apvalus, baltas

Keramikinis praustuvas ir lygaus dizaino vandens maišytuvas bus stilinga detale bet kuriame vonios kambaryje ar moterų tualete. Šis keramikinis praustuvas tinka ne tik kasdieniam naudojimui, bet taip pat papuoš jūsų namus. Jo ypatingai blizgus paviršius vonios kambariui suteiks modernią, elegantišką išvaizdą ir tiks beveik bet kuriam interjero stiliui. Be to, šį praustuvą lengva valyti. Nutekamosios angos skersmuo yra 4,5 cm. Atkreipkite dėmesį, jog nutekamoji žarnelė į pristatymą nėra pridedama. Aukštos kokybės, šiuolaikiško stiliaus ir lengvai montuojamas vandens maišytuvas pristatomas su šalto ir karšto vandens žarnelėmis bei montavimo detalėmis. Chromuoto paviršiaus dėka, praustuvo vandens maišytuvas yra ypač atspindintis, pasižymintis veidrodiniu
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
99,21 €
Kiekis

Keramikinis praustuvas ir lygaus dizaino vandens maišytuvas bus stilinga detale bet kuriame vonios kambaryje ar moterų tualete.

Šis keramikinis praustuvas tinka ne tik kasdieniam naudojimui, bet taip pat papuoš jūsų namus. Jo ypatingai blizgus paviršius vonios kambariui suteiks modernią, elegantišką išvaizdą ir tiks beveik bet kuriam interjero stiliui. Be to, šį praustuvą lengva valyti. Nutekamosios angos skersmuo yra 4,5 cm. Atkreipkite dėmesį, jog nutekamoji žarnelė į pristatymą nėra pridedama.

Aukštos kokybės, šiuolaikiško stiliaus ir lengvai montuojamas vandens maišytuvas pristatomas su šalto ir karšto vandens žarnelėmis bei montavimo detalėmis. Chromuoto paviršiaus dėka, praustuvo vandens maišytuvas yra ypač atspindintis, pasižymintis veidrodiniu žvilgesiu. Žalvarinė konstrukcija, cinko rankenėle ir keramikinis ventilis užtikrina ypatingą patvarumą.

Pristatymą sudaro 1 praustuvas, 1 čiaupas, 2 žarnelės ir montavimo priedai (skirti čiaupui).

Praustuvas:Spalva: baltaMedžiaga: keramika su glazūruotu paviršiumiMatmenys: 40 x 16 cm (skersmuo x aukštis)Nutekamosios angos skersmuo: 4,5 cmĮrengimo tipas: ant stalviršioMaišytuvas:Spalva: sidabroMedžiaga: žalvario pagrindas ir cinko rankenaDanga: chromuotasBendras aukštis: 30 cmKeramikinis ventilis patvarumuiVienasvirtis, vienos angos vonios maišytuvasŠaltam ir karštam vandeniui Tinka įprastam buitiniam vandens slėgiui Į komplektą įeina: 1 x praustuvas1 x čiaupas2 x nerūdijančio plieno lanksčios žarnelės (skersmuo 3/8", ilgis 40 cm)Montavimo priedai skirti čiaupui

Duomenų lapas

Spalva
Balta

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.