• Nauja

Loveliai, 4vnt., šviesiai pilki, 30x30x37cm, polipropilenas

Šie loveliai puikiai tiks pasidaryk pats tipo darbų entuziastams, norintiems papuošti savo sodus, balkonus ar terasas. Patvari medžiaga: polipropilenas – populiarus plastikas, kuris taip pat yra viena dažniausiai naudojamų medžiagų lauko baldų gamyboje. Jis lengvas, tvirtas ir atsparus smūgiams.Daug vietos: dėžė gėlėms yra pakankamai gili ir plati išlaikyti didelį žemės kiekį bei suteikia pakankamai vietos jūsų augalams, daržovėms, žolelėms ir gėlėms.Dekoratyvi funkcija: dėžėje gėlėms galėsite auginti savo mėgstamus augalus ar gėles, tad ji puikiai tiks kaip jūsų sodo dekoracija. Gera žinoti:Siekiant užtikrinti kaip įmanoma lengvesnį montavimą, kiekvienas gaminys pristatomas su vartotojo vadovu.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
80,07 €
Kiekis

Šie loveliai puikiai tiks pasidaryk pats tipo darbų entuziastams, norintiems papuošti savo sodus, balkonus ar terasas.

Patvari medžiaga: polipropilenas – populiarus plastikas, kuris taip pat yra viena dažniausiai naudojamų medžiagų lauko baldų gamyboje. Jis lengvas, tvirtas ir atsparus smūgiams.Daug vietos: dėžė gėlėms yra pakankamai gili ir plati išlaikyti didelį žemės kiekį bei suteikia pakankamai vietos jūsų augalams, daržovėms, žolelėms ir gėlėms.Dekoratyvi funkcija: dėžėje gėlėms galėsite auginti savo mėgstamus augalus ar gėles, tad ji puikiai tiks kaip jūsų sodo dekoracija.

Gera žinoti:

Siekiant užtikrinti kaip įmanoma lengvesnį montavimą, kiekvienas gaminys pristatomas su vartotojo vadovu.Spalva: šviesiai pilkaMedžiaga: PP (polipropilenas)Matmenys (kiekvieno): 30 x 30 x 37 cm (plotis x gylis x aukštis)Komplektą sudaro:4 x loveliai

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.