• Nauja

Aukštas lovelis, 80x40x23cm, polipropilenas

Šis aukštas lovelis yra puikus pasirinkimas įvairių gėlių ar augalų auginimui ir jis taps puikia jūsų sodo detale. Patvari medžiaga: polipropilenas – populiarus plastikas, kuris taip pat yra viena dažniausiai naudojamų medžiagų lauko baldų gamyboje. Jis lengvas, tvirtas ir atsparus smūgiams.Daug vietos: dėžė gėlėms yra pakankamai gili ir plati išlaikyti didelį žemės kiekį bei suteikia pakankamai vietos jūsų augalams, daržovėms, žolelėms ir gėlėms.Stilingas dizainas: pasižymintis stilingais ratano raštais, gėlių vazonas tinka sodams, kiemams, balkonams, restoranams, kavinėms ir bet kur, kur norima pasisodinti gyvų augalų. Gera žinoti:Siekiant užtikrinti kaip įmanoma lengvesnį montavimą, kiekvienas gaminys pristatomas su vartotojo vadovu.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
39,81 €
Kiekis

Šis aukštas lovelis yra puikus pasirinkimas įvairių gėlių ar augalų auginimui ir jis taps puikia jūsų sodo detale.

Patvari medžiaga: polipropilenas – populiarus plastikas, kuris taip pat yra viena dažniausiai naudojamų medžiagų lauko baldų gamyboje. Jis lengvas, tvirtas ir atsparus smūgiams.Daug vietos: dėžė gėlėms yra pakankamai gili ir plati išlaikyti didelį žemės kiekį bei suteikia pakankamai vietos jūsų augalams, daržovėms, žolelėms ir gėlėms.Stilingas dizainas: pasižymintis stilingais ratano raštais, gėlių vazonas tinka sodams, kiemams, balkonams, restoranams, kavinėms ir bet kur, kur norima pasisodinti gyvų augalų.

Gera žinoti:

Siekiant užtikrinti kaip įmanoma lengvesnį montavimą, kiekvienas gaminys pristatomas su vartotojo vadovu.Spalva: šviesiai pilkaMedžiaga: PP (polipropilenas)Matmenys: 80 x 40 x 23 cm (ilgis x plotis x aukštis)

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.