Sodo vazonas, juodas, 28x28x80cm, poliratanas, aukštas

Auginkite ir demonstruokite gėles ar augalus mūsų vazone iš poliratano. Šis žavus sodo vazonas puikiai tiks sode ar balkone! Pagamintas iš patvaraus, vandeniui atsparaus poliratano, šis vazonas taps puikia jūsų lauko erdvės detale. Tvirtai pinta struktūra sukuria lygų paviršių bei užtikrina puikų stabilumą. Vazonuose galite pasodinti įvairių rūšių žalius augalus ir gėles. Su šiais gražiais vazonais pasiruoškite iš savo sodo, terasos ar balkono įkvėpti gryno oro! Į pristatymą įeina 1 vazonas ir 1 įdėklas.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
64,57 €
Kiekis

Auginkite ir demonstruokite gėles ar augalus mūsų vazone iš poliratano. Šis žavus sodo vazonas puikiai tiks sode ar balkone!

Pagamintas iš patvaraus, vandeniui atsparaus poliratano, šis vazonas taps puikia jūsų lauko erdvės detale. Tvirtai pinta struktūra sukuria lygų paviršių bei užtikrina puikų stabilumą. Vazonuose galite pasodinti įvairių rūšių žalius augalus ir gėles. Su šiais gražiais vazonais pasiruoškite iš savo sodo, terasos ar balkono įkvėpti gryno oro!

Į pristatymą įeina 1 vazonas ir 1 įdėklas.

Spalva: juodaMedžiaga: poliratanas, plastikasVazono matmenys: 28 x 28 x 80 cm (ilgis x plotis x aukštis)Įdėklo matmenys: 24 x 24 x 24 cm (ilgis x plotis x aukštis)Atsparios įvairioms oro sąlygomsKomplektą sudaro:1 x vazonas1 x įdėklas

Duomenų lapas

Spalva
Juoda

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.