Lovelis su 4 vazonais, rudas, 80x22x79cm, poliratanas, aukštas

Šis žavus aukštas sodo lovelio rinkinys susideda iš 1 lovelio iš poliratano, 4 plastikinių vazonų ir ratukų. Pagamintas iš patvaraus, vandeniui atsparaus poliratano, šis lovelis taps puikia jūsų lauko erdvės detale. Jo tvirta pinta konstrukcija sukuria lygų paviršių ir užtikrina puikų stabilumą. Lovelio viduje esantys 4 vazonai užtikrina rinkinio ilgaamžiškumą. Vazonuose galite pasodinti įvairių rūšių žalius augalus ir gėles. Be to, ratukais pasižymintis dizainas užtikrina patogumą. Su mūsų gražiais loveliais pasiruoškite iš savo sodo, terasos ar balkono įkvėpti gryno oro! Pristatymą sudaro 1 lovelis ir 4 vazonai.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
67,07 €
Kiekis

Šis žavus aukštas sodo lovelio rinkinys susideda iš 1 lovelio iš poliratano, 4 plastikinių vazonų ir ratukų.

Pagamintas iš patvaraus, vandeniui atsparaus poliratano, šis lovelis taps puikia jūsų lauko erdvės detale. Jo tvirta pinta konstrukcija sukuria lygų paviršių ir užtikrina puikų stabilumą. Lovelio viduje esantys 4 vazonai užtikrina rinkinio ilgaamžiškumą. Vazonuose galite pasodinti įvairių rūšių žalius augalus ir gėles. Be to, ratukais pasižymintis dizainas užtikrina patogumą. Su mūsų gražiais loveliais pasiruoškite iš savo sodo, terasos ar balkono įkvėpti gryno oro!

Pristatymą sudaro 1 lovelis ir 4 vazonai.

Spalva: rudaMedžiaga: poliratanas, plastikasLovelio matmenys: 80 x 22 x 79 cm (ilgis x plotis x aukštis)Įdėklo matmenys: 16 x 16 x 14 cm (ilgis x plotis x aukštis)Su 4 ratukaisAtsparios įvairioms oro sąlygomsKomplektą sudaro:1 x vazonas4 x vazonai

Duomenų lapas

Spalva
Ruda

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.