Sodo vazonai, 3vnt., rudi, poliratanas, aukšti

Šis žavus sodo lovelių rinkinys susideda iš 3 lovelių iš ratano. Pagamintas iš patvaraus, vandeniui atsparaus ratano, vazonas bus puikiu priedu jūsų lauko erdvėje. Tvirtas pintas dizainas sukuria lygų paviršių ir suteikia stabilumo. Šiuose vazonuose galite pasodinti įvairių rūšių žalius augalus ir gėles. Su šiais gražiais vazonais pasiruoškite iš savo sodo, terasos ar balkono įkvėpti gryno oro! Pristatymą sudaro 3 skirtingų dydžių išlenkti vazonai.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
121,96 €
Kiekis

Šis žavus sodo lovelių rinkinys susideda iš 3 lovelių iš ratano.

Pagamintas iš patvaraus, vandeniui atsparaus ratano, vazonas bus puikiu priedu jūsų lauko erdvėje. Tvirtas pintas dizainas sukuria lygų paviršių ir suteikia stabilumo. Šiuose vazonuose galite pasodinti įvairių rūšių žalius augalus ir gėles. Su šiais gražiais vazonais pasiruoškite iš savo sodo, terasos ar balkono įkvėpti gryno oro!

Pristatymą sudaro 3 skirtingų dydžių išlenkti vazonai.

Spalva: rudaMedžiaga: poliratanas, plastikasVazono #1 matmenys: 28 x 28 x 70 cm (ilgis x plotis x aukštis)Vazono #2 matmenys: 28 x 34 x 70 cm (ilgis x plotis x aukštis)Vazono #3 matmenys: 28 x 28 x 70 cm (ilgis x plotis x aukštis)Įdėklo matmenys: 25,5 x 25,5 x 25,5 cm (ilgis x plotis x aukštis)Atsparios įvairioms oro sąlygomsPristatymą sudaro 3 skirtingų dydžių vazonai

Duomenų lapas

Spalva
Ruda

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.