Reguliuoj. atsilenk. suoliukas su štanga ir hant. rink., 30,5kg

Šis aukštos kokybės, daugiafunkcinis atsilenkimų suoliukas turi reguliuojamą sėdynę bei atlošą ir puikiai tiks tiems, kuriems patinka sportuoti namuose. Suoliukas yra pristatomas su štanga ir hantelių rinkiniu. Atlošas sukuria atramą jūsų nugarai ir pečiams, o kojas treniruoti skirti ritiniai treniruoja jūsų šlaunis ir kojas. Šis daugiafunkcinis fitneso treniruočių suoliukas užtikrina veiksmingą viso kūno treniruotę. Su reguliuojamomis rankenėlėmis, suoliuką galima nustatyti daugybe skirtingų kampų ir aukščių; be to, visuomet galite pasirinkti norimą padėtį. Stora, paminkštinta sėdynė yra labai patogi, tuo tarpu sunkus plieno rėmas suteikia suoliukui stabilumo ir patvarumo. Siekiant saugiai pritvirtinti svorius, štanga ir hantelių rinkinys turi tv
local_shipping Pristatymas 2-7 darbo dienos
159,97 €
Kiekis

Šis aukštos kokybės, daugiafunkcinis atsilenkimų suoliukas turi reguliuojamą sėdynę bei atlošą ir puikiai tiks tiems, kuriems patinka sportuoti namuose. Suoliukas yra pristatomas su štanga ir hantelių rinkiniu.

Atlošas sukuria atramą jūsų nugarai ir pečiams, o kojas treniruoti skirti ritiniai treniruoja jūsų šlaunis ir kojas. Šis daugiafunkcinis fitneso treniruočių suoliukas užtikrina veiksmingą viso kūno treniruotę. Su reguliuojamomis rankenėlėmis, suoliuką galima nustatyti daugybe skirtingų kampų ir aukščių; be to, visuomet galite pasirinkti norimą padėtį. Stora, paminkštinta sėdynė yra labai patogi, tuo tarpu sunkus plieno rėmas suteikia suoliukui stabilumo ir patvarumo.

Siekiant saugiai pritvirtinti svorius, štanga ir hantelių rinkinys turi tvirtus chromuotus strypus su greito veikimo spyruokliniais užraktais (štangos strypui), neslystančias rankenas ir žvaigždės formos užraktus (hantelio strypui). Galite treniruotis nesirūpindami dėl saugumo. Svoriai yra pagaminti su tvirtu polietileno korpusu. Skirtingiems treniruočių rezultatams pasiekti, jie gali būti derinami įvairiais būdais.

Į pristatymą įeina atsilenkimų suoliukas, štangos strypas, du hantelių strypai, šeši 1,25 kg svoriai, keturi 2,5 kg svoriai, du 5 kg svoriai, keturi užraktai ir du spyruokliniai užraktai.

Atsilenkimų suoliukas:Spalva: juoda ir raudonaRėmo medžiaga: plienasMatmenys: 125 x 35 x 50 cm (ilgis x plotis x aukštis)Pagalvėlės storis: 4 cmSvoris: 12 kgDidžiausias naudotojo svoris: 150 kgSėdynės pagalvėlė reguliuojama 3 padėtimisNugaros atlošo plokštė turi 8 reguliuojamus nustatymusŠtangos ir hantelių rinkinys:Svoriai yra su polietileno korpusuRankenos dydis: apie 14,5 cm (štangos), 10 cm (hantelio)1 x 2 kg štangos strypas: 2,5 x 140 cm (skersmuo x ilgis)2 x 0,5 kg hantelio strypai: 2,5 x 45 cm (skersmuo x ilgis)6 x 1,25 kg svoriai: 17,5 x 3 cm (skersmuo x storis)4 x 2,5 kg svoriai: 22 x 4 cm (skersmuo x storis)2 x 5 kg svoriai: 27 x 4,5 cm (skersmuo x storis)4 x užraktai2 x spyruokliniai užraktaiBendras svoris su strypais: 30,5 kgBendras lėkščių svoris: 27,5 kg

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.