Treniruočių suoliukas su štanga ir hantelių rinkiniu, 30,5kg

Šis suoliukas, pristatomas kartu su štanga ir hantelių rinkiniu, pagerins jūsų fizinę būklę, sustiprins jūsų raumenis, o naudojamas kartu su kalorijų skaičiavimo dieta padės numesti svorio. Jis yra tinkamas naudoti asmeninėse sporto salėse namuose, komercinės paskirties sporto salėse ar treniravimosi studijose. Suoliukas turi reguliuojamą atramą nugarai. Atlošas bus patogi atrama jūsų nugarai ir pečiams treniruotės metu. Penki reguliuojami atlošo nustatymai leidžia jums pasirinkti patogiausią padėtį ir pritaikyti treniruočių intensyvumą pagal jūsų poreikius. Šis universalus suoliukas yra pagamintas iš aukščiausios kokybės plieno ir patvaraus, paminkštinto čiužinuko, kuris suteiks jums reikiamą komfortą treniruotės metu. Siekiant saugiai pritvirt
local_shipping Pristatymas 2-7 darbo dienos
157,62 €
Kiekis

Šis suoliukas, pristatomas kartu su štanga ir hantelių rinkiniu, pagerins jūsų fizinę būklę, sustiprins jūsų raumenis, o naudojamas kartu su kalorijų skaičiavimo dieta padės numesti svorio. Jis yra tinkamas naudoti asmeninėse sporto salėse namuose, komercinės paskirties sporto salėse ar treniravimosi studijose.

Suoliukas turi reguliuojamą atramą nugarai. Atlošas bus patogi atrama jūsų nugarai ir pečiams treniruotės metu. Penki reguliuojami atlošo nustatymai leidžia jums pasirinkti patogiausią padėtį ir pritaikyti treniruočių intensyvumą pagal jūsų poreikius. Šis universalus suoliukas yra pagamintas iš aukščiausios kokybės plieno ir patvaraus, paminkštinto čiužinuko, kuris suteiks jums reikiamą komfortą treniruotės metu.

Siekiant saugiai pritvirtinti svorius, štanga ir hantelių rinkinys turi tvirtus chromuotus strypus su greito veikimo spyruokliniais užraktais (štangos strypui), neslystančias rankenas ir žvaigždės formos užraktus (hantelio strypui). Galite treniruotis nesirūpindami dėl saugumo. Svoriai yra pagaminti su tvirtu polietileno korpusu. Skirtingiems treniruočių rezultatams pasiekti, jie gali būti derinami įvairiais būdais.

Į pristatymą įeina treniruočių suoliukas, štangos strypas, du hantelių strypai, šeši 1,25 kg svoriai, keturi 2,5 kg svoriai, du 5 kg svoriai, keturi užraktai ir du spyruokliniai užraktai.

Treniruočių suoliukas:Medžiaga: plienasMatmenys (surinkto): 133 x 41 x 47,5 cm (ilgis x plotis x aukštis)Nugaros atramos matmenys: 79 x 24 x 4 cm (ilgis x plotis x storis)Sėdynės matmenys: 31 x 30 x 4 cm (ilgis x plotis x storis)Sėdynės aukštis: 47,5 cmReguliuojama nugaros atrama: 5 nustatymai (47,5 cm/70 cm/91 cm/112 cm/131 cm)Didžiausias leistinas vartotojo svoris: 100 kgŠtangos ir hantelių rinkinys:Svoriai yra su polietileno korpusuRankenos dydis: apie 14,5 cm (štangos), 10 cm (hantelio)1 x 2 kg štangos strypas: 2,5 x 140 cm (skersmuo x ilgis)2 x 0,5 kg hantelio strypai: 2,5 x 45 cm (skersmuo x ilgis)6 x 1,25 kg svoriai: 17,5 x 3 cm (skersmuo x storis)4 x 2,5 kg svoriai: 22 x 4 cm (skersmuo x storis)2 x 5 kg svoriai: 27 x 4,5 cm (skersmuo x storis)4 x užraktai2 x spyruokliniai užraktaiBendras svoris su strypais: 30,5 kgBendras lėkščių svoris: 27,5 kg

Duomenų lapas

Spalva
Juoda

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.