Štangos-pritūpimų stovas su štanga ir hantelių rinkiniu, 60,5kg

Šis tvirtas ir stabilus štangos/pritūpimų stovas su štanga ir hantelių rinkiniu tobulai tinka namų sporto salei! Kartu su treniruočių suoliuku jis puikiai tiks ne tik štangos spaudimui, bet ir pritūpimams. Šis stabilus štangos stovas tinka apie 45-50 mm skersmens štangų strypams. Jis yra tvirtos plieno konstrukcijos, o jo didžiausia apkrova yra 80 kg. Stovo aukštis yra reguliuojamas, tad jis tinka beveik visiems ūgiams ir įvairiems pratimams. Be to, jis yra kompaktiškas ir užimantis mažai vietos. Siekiant saugiai pritvirtinti svorius, štanga ir hantelių rinkinys turi tvirtus chromuotus strypus su greito veikimo spyruokliniais užraktais (štangos strypui), neslystančias rankenas ir žvaigždės formos užraktus (hantelio strypui). Galite treniruotis nesirūpindami
local_shipping Pristatymas 2-7 darbo dienos
228,76 €
Kiekis

Šis tvirtas ir stabilus štangos/pritūpimų stovas su štanga ir hantelių rinkiniu tobulai tinka namų sporto salei! Kartu su treniruočių suoliuku jis puikiai tiks ne tik štangos spaudimui, bet ir pritūpimams.

Šis stabilus štangos stovas tinka apie 45-50 mm skersmens štangų strypams. Jis yra tvirtos plieno konstrukcijos, o jo didžiausia apkrova yra 80 kg. Stovo aukštis yra reguliuojamas, tad jis tinka beveik visiems ūgiams ir įvairiems pratimams. Be to, jis yra kompaktiškas ir užimantis mažai vietos.

Siekiant saugiai pritvirtinti svorius, štanga ir hantelių rinkinys turi tvirtus chromuotus strypus su greito veikimo spyruokliniais užraktais (štangos strypui), neslystančias rankenas ir žvaigždės formos užraktus (hantelio strypui). Galite treniruotis nesirūpindami dėl saugumo. Svoriai yra pagaminti su tvirtu polietileno korpusu. Skirtingiems treniruočių rezultatams pasiekti, jie gali būti derinami įvairiais būdais.

Į pristatymą įeina štangos/pritūpimų stovas, štangos strypas, du hantelių strypai, šeši 1,25 kg svoriai, keturi 2,5 kg svoriai, keturi 5 kg svoriai, du 10 kg svoriai, keturi užraktai ir du spyruokliniai užraktai.

Štangos/pritūpimų stovas:Spalva: balta ir juodaMedžiaga: plienasMatmenys: 50 x 48 x (107-165) cm (ilgis x plotis x aukštis) 12 reguliuojamų nustatymų: mažiausias aukštis 107 cm, didžiausias aukštis 165 cmDidžiausia štangos apkrova: 80 kgPagrindinio vamzdžio dydis: 50 x 50 mm (ilgis x plotis)Neto svoris: 15,5 kgStabilios, neslystančios kojelėsŠtangos ir hantelių rinkinys:Svoriai yra su polietileno korpusuRankenos dydis: apie 14,5 cm (štangos), 10 cm (hantelio)1 x 2 kg štangos strypas: 2,5 x 140 cm (skersmuo x ilgis)2 x 0,5 kg hantelio strypai: 2,5 x 45 cm (skersmuo x ilgis)6 x 1,25 kg svoriai: 17,5 x 3 cm (skersmuo x storis)4 x 2,5 kg svoriai: 22 x 4 cm (skersmuo x storis)4 x 5 kg svoriai: 27 x 4,5 cm (skersmuo x storis)2 x 10 kg svoriai: 32 x 5,5 cm (skersmuo x storis)4 x užraktai2 x spyruokliniai užraktaiBendras svoris su strypais: 60,5 kgBendras lėkščių svoris: 57,5 kg

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.