Treniruočių suoliukas su štanga ir hantelių rinkiniu, 60,5kg

Šis aukštos kokybės, daugiafunkcinis treniruočių suoliukas su reguliuojama sėdyne ir nugaros atrama bus puikiu pasirinkimu norint patogiai sportuoti savo namuose. Jums ne tik nereikės eiti į sporto salę, bet ir sutaupysite. Treniruočių suoliukas yra pristatomas kartu su štanga ir hantelių rinkiniu. Rankenėlėmis reguliuojama sėdynė ir nugaros atrama leidžia jums lengvai nustatyti patogiausią padėtį. Mūsų treniruočių suoliukas yra pagamintas iš aukštos kokybės plieno ir patvarios medvilninės paminkštintos pagalvėlės, kuri suteiks jums didžiausią komfortą. Siekiant saugiai pritvirtinti svorius, štanga ir hantelių rinkinys turi tvirtus chromuotus strypus su greito veikimo spyruokliniais užraktais (štangos strypui), neslystančias rankenas ir žvaigždės
local_shipping Pristatymas 2-7 darbo dienos
228,60 €
Kiekis

Šis aukštos kokybės, daugiafunkcinis treniruočių suoliukas su reguliuojama sėdyne ir nugaros atrama bus puikiu pasirinkimu norint patogiai sportuoti savo namuose. Jums ne tik nereikės eiti į sporto salę, bet ir sutaupysite. Treniruočių suoliukas yra pristatomas kartu su štanga ir hantelių rinkiniu.

Rankenėlėmis reguliuojama sėdynė ir nugaros atrama leidžia jums lengvai nustatyti patogiausią padėtį. Mūsų treniruočių suoliukas yra pagamintas iš aukštos kokybės plieno ir patvarios medvilninės paminkštintos pagalvėlės, kuri suteiks jums didžiausią komfortą.

Siekiant saugiai pritvirtinti svorius, štanga ir hantelių rinkinys turi tvirtus chromuotus strypus su greito veikimo spyruokliniais užraktais (štangos strypui), neslystančias rankenas ir žvaigždės formos užraktus (hantelio strypui). Galite treniruotis nesirūpindami dėl saugumo. Svoriai yra pagaminti su tvirtu polietileno korpusu. Skirtingiems treniruočių rezultatams pasiekti, jie gali būti derinami įvairiais būdais.

Į pristatymą įeina treniruočių suoliukas, štangos strypas, du hantelių strypai, šeši 1,25 kg svoriai, keturi 2,5 kg svoriai, keturi 5 kg svoriai, du 10 kg svoriai, keturi užraktai ir du spyruokliniai užraktai.

Treniruočių suoliukas:Medžiaga: plienasMatmenys: 116 x 47 x (46-115) cm (ilgis x plotis x aukštis) Nugaros atramos matmenys: 72 x 24 x 4 cm (ilgis x plotis x storis)Sėdynės matmenys: 35 x 24 x 4 cm (ilgis x plotis x storis)Didžiausias leistinas vartotojo svoris: 100 kgNugaros atrama reguliuojama 7 lygiais: mažiausias 46 cm, didžiausias 115 cmSėdynė reguliuojama 4 lygiais: mažiausias 46 cm, didžiausias 61 cmŠtangos ir hantelių rinkinys:Svoriai yra su polietileno korpusuRankenos dydis: apie 14,5 cm (štangos), 10 cm (hantelio)1 x 2 kg štangos strypas: 2,5 x 140 cm (skersmuo x ilgis)2 x 0,5 kg hantelio strypai: 2,5 x 45 cm (skersmuo x ilgis)6 x 1,25 kg svoriai: 17,5 x 3 cm (skersmuo x storis)4 x 2,5 kg svoriai: 22 x 4 cm (skersmuo x storis)4 x 5 kg svoriai: 27 x 4,5 cm (skersmuo x storis)2 x 10 kg svoriai: 32 x 5,5 cm (skersmuo x storis)4 x užraktai2 x spyruokliniai užraktaiBendras svoris su strypais: 60,5 kgBendras lėkščių svoris: 57,5 kg

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.