Sulankstomos stovyklavimo kėdės, 2vnt., mėlynos spalvos

Su mūsų stovyklavimo kėdėmis mėgaukitės džiaugsmingu laiku paplūdimyje, sode ar stovyklavietėje! Pagamintos iš aliuminio rėmo, kėdės yra lengvos, nešiojamos ir patvarios. Sulankstomas dizainas užtikrina lengvą transportavimą ir paprastą laikymą nešimui skirtame krepšyje. Aukštas atlošas ir porankiai suteikia pakankamą atramą, leidžiančią jums itin patogiai sėdėti ir atsilošti. Be to, minkštas audinys užtikrina, kad sėdynė yra atspari įvairioms oro sąlygoms ir patogi. Šios kėdės gali būti naudojamas kaip kėdės žvejybai, sodo kėdės, paplūdimio kėdės, režisieriaus kėdės ir kt.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
112,24 €
Kiekis
Paskutinė prekė

Su mūsų stovyklavimo kėdėmis mėgaukitės džiaugsmingu laiku paplūdimyje, sode ar stovyklavietėje!

Pagamintos iš aliuminio rėmo, kėdės yra lengvos, nešiojamos ir patvarios. Sulankstomas dizainas užtikrina lengvą transportavimą ir paprastą laikymą nešimui skirtame krepšyje. Aukštas atlošas ir porankiai suteikia pakankamą atramą, leidžiančią jums itin patogiai sėdėti ir atsilošti. Be to, minkštas audinys užtikrina, kad sėdynė yra atspari įvairioms oro sąlygoms ir patogi.

Šios kėdės gali būti naudojamas kaip kėdės žvejybai, sodo kėdės, paplūdimio kėdės, režisieriaus kėdės ir kt.

Spalva: mėlynaMedžiaga: aliuminis, audinys (100% poliesteris)Bendri matmenys: 73 x 55 x 95 cm (ilgis x plotis x aukštis)Sulankstomas ir nešiojamasKomplektą sudaro:2 x stovyklavimo kėdės1x krepšys

Duomenų lapas

Spalva
Mėlyna

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.