HI Prabangi stovyklavimo kėdė su pakoja, antracito spalvos Free shipping

HI Prabangi stovyklavimo kėdė su pakoja, antracito spalvos

Ši prašmatni HI stovyklavimo kėdė su keliomis prabangiomis savybėmis yra patogi sulankstoma kėdė, kuri puikiai tiks ne tik pasiimti su savimi į stovyklavietę ar žvejybos išvyką, bet ir pasistatyti sode ar paplūdimyje. Stovyklavimo kėdė pasižymi tvirtu plieno rėmu, o jos sėdynė yra pagaminta iš tvirto, nepaprastu patvarumu ir atsparumu vandeniui pasižyminčio 600D oksfordo audinio. Be to, pridėta atrama galvai ir pakoja suteikia papildomo komforto. Taip pat, įmontuotas puodelių laikiklis, šaldymo krepšys ir laikymui skirti krepšiai užtikrina, kad viską, ko jums reikia galite laikyti ranka pasiekiamu atstumu. Pristatoma patogiame nešimui skirtame krepšyje, tad šią kėdę galite paprastai pasiimti su savimi ir mėgautis visais šios lengvos kėdės teikiamais
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
74,60 €
Kiekis
Paskutinė prekė

Ši prašmatni HI stovyklavimo kėdė su keliomis prabangiomis savybėmis yra patogi sulankstoma kėdė, kuri puikiai tiks ne tik pasiimti su savimi į stovyklavietę ar žvejybos išvyką, bet ir pasistatyti sode ar paplūdimyje.

Stovyklavimo kėdė pasižymi tvirtu plieno rėmu, o jos sėdynė yra pagaminta iš tvirto, nepaprastu patvarumu ir atsparumu vandeniui pasižyminčio 600D oksfordo audinio. Be to, pridėta atrama galvai ir pakoja suteikia papildomo komforto. Taip pat, įmontuotas puodelių laikiklis, šaldymo krepšys ir laikymui skirti krepšiai užtikrina, kad viską, ko jums reikia galite laikyti ranka pasiekiamu atstumu.

Pristatoma patogiame nešimui skirtame krepšyje, tad šią kėdę galite paprastai pasiimti su savimi ir mėgautis visais šios lengvos kėdės teikiamais patogumais.

Spalva: antracitoMedžiaga: 600D oksfordo plastikas ir plieno vamzdisMatmenys: 60 x 118 x 88 cm (ilgis x plotis x aukštis)Svoris: 4,25 kgDidžiausia apkrova: 120 kgSu įmontuotu šaldymo krepšiu ir keliomis kišenėlėmis daiktamsSu įmontuotus puodelių laikiklius turinčiais porankiaisSu atrama galvai ir pakoja

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.