Sulankstoma Spintelė Stovyklavimui su Aliuminio Rėmu

Sulankstoma spintelė stovyklavimui su dideliu stalviršiu ir dviem skyriais yra puikus pasirinkimas naudojimui lauke.Erdvus stalviršis ir du dideli skyriai leis padėti daugybę daiktų ir patogiai juos paimti. Durelės su užtrauktukais patogiai atsidaro ir saugo reimenis nuo purvo. Spintelė sveria nedaug. Sulankstytą ją patogu transportuoti, nenaudojama neužims daug vietos. Pernešimo rankena leis patogiai pasiimti spintelę į iškylas ir stovyklavietes.Didžiausia leistina tvirtos spintelės apkrova yra 30 - 50 kg. Metalinis rėmas, stalviršis iš MDF ir aukštos kokybės 600D oksfordo audinys užtikrina spintelės stabilumą ir patvarumą. Papildomai, spintelė dengta PVC, todėl tikrai džiugins jus daug metų.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
76,57 €
Kiekis

Sulankstoma spintelė stovyklavimui su dideliu stalviršiu ir dviem skyriais yra puikus pasirinkimas naudojimui lauke.

Erdvus stalviršis ir du dideli skyriai leis padėti daugybę daiktų ir patogiai juos paimti. Durelės su užtrauktukais patogiai atsidaro ir saugo reimenis nuo purvo. Spintelė sveria nedaug. Sulankstytą ją patogu transportuoti, nenaudojama neužims daug vietos. Pernešimo rankena leis patogiai pasiimti spintelę į iškylas ir stovyklavietes.

Didžiausia leistina tvirtos spintelės apkrova yra 30 - 50 kg. Metalinis rėmas, stalviršis iš MDF ir aukštos kokybės 600D oksfordo audinys užtikrina spintelės stabilumą ir patvarumą. Papildomai, spintelė dengta PVC, todėl tikrai džiugins jus daug metų.

Matmenys išskleidus: 120 x 47 x 68 cm (Ilgis x Plotis x Aukštis) Matmenys sulanksčius: 60 x 47 x 10,5 cm (Ilgis x Plotis x Aukštis)Medžiagos: aliuminis + MDF Didžiausia leistina apkrova: 30-50 kgDvi šoninės kišenės iš PVC dengto audinioAtspari karščiui, įbrėžimams ir vandeniuiSulankstoma patogiam saugojimui ir transportavimuiAudinys: Poliesteris: 100%

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.