Sulankstomas stalas su 2 suoliukais, baltos spalvos, aliuminis

Lagamino dizaino stovyklavimo stalo komplektas tikrai pravers pikniko metu ar kitų lauko užsiėmimų, tokių kaip susitikimai mašinų aikštelėse, kiemo BBQ vakarėliuose, žygių metu, sporto reginiuose ir kt metu. Pagamintas iš lengvo aliuminio ir MDF stalviršio, šis stalas yra lengvai pernešamas iš vienos vietos į kitą, paprastai įrengiamas ir greitai nuvalomas. Tvirtas rėmas ir stalviršis suteikia jam tvirtumo ir patvarumo. Stovyklavimo stalas ir suoliukai gali būti lengvai sulankstyti ir transportuojami ar padedami laikyti. Be to, suoliukai gali būti įdedami į stalą ir taip užimti dar mažiau vietos. Pristatymą sudaro 1 stovyklavimo stalas ir 2 suoliukai.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
93,53 €
Kiekis

Lagamino dizaino stovyklavimo stalo komplektas tikrai pravers pikniko metu ar kitų lauko užsiėmimų, tokių kaip susitikimai mašinų aikštelėse, kiemo BBQ vakarėliuose, žygių metu, sporto reginiuose ir kt metu.

Pagamintas iš lengvo aliuminio ir MDF stalviršio, šis stalas yra lengvai pernešamas iš vienos vietos į kitą, paprastai įrengiamas ir greitai nuvalomas. Tvirtas rėmas ir stalviršis suteikia jam tvirtumo ir patvarumo. Stovyklavimo stalas ir suoliukai gali būti lengvai sulankstyti ir transportuojami ar padedami laikyti. Be to, suoliukai gali būti įdedami į stalą ir taip užimti dar mažiau vietos.

Pristatymą sudaro 1 stovyklavimo stalas ir 2 suoliukai.

Spalva: balta ir sidabrinėMedžiaga: aliuminis, MDF plokštėStalo matmenys: 90 x 60 x 70 cm (ilgis x plotis x aukštis)Suolo matmenys: 87 x 24,5 x 40 cm (ilgis x plotis x aukštis)Sulankstomas dizainas užtikrinantis patogų transportavimą ir laikymąSuoliukus galima įdėti į stalą ir sutaupyti vietosSu nešimui skirta rankenaKomplektą sudaro:1 x stovyklavimo stalas2 x suoliukai

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.