Štangų rinkinys, 30kg

Šis universalus štangų rinkinys puikiai tinka krūtinei, bicepsams, rankoms, tricepsams ir nugaros raumenims. Jame yra dvi 7,5 kg plokštės, dvi 5 kg plokštės, dvi 1,25 kg plokštės ir viena 2 kg štanga, kurių bendras svoris yra apie 30 kg. Šis rinkinys leidžia naudotojams pasirinkti norimus svorius skirtingiems pratimams. Svorių plokštės yra pagamintos iš cemento su plastikiniu kiautu prie rankenų. Plokštės gali būti lengvai tvirtinamos su rinkinyje esančiais užraktais. Ant kiekvienos plokštės aiškiai užrašytas svoris lengvam identifikavimui.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
74,18 €
Kiekis

Šis universalus štangų rinkinys puikiai tinka krūtinei, bicepsams, rankoms, tricepsams ir nugaros raumenims. Jame yra dvi 7,5 kg plokštės, dvi 5 kg plokštės, dvi 1,25 kg plokštės ir viena 2 kg štanga, kurių bendras svoris yra apie 30 kg.

Šis rinkinys leidžia naudotojams pasirinkti norimus svorius skirtingiems pratimams. Svorių plokštės yra pagamintos iš cemento su plastikiniu kiautu prie rankenų. Plokštės gali būti lengvai tvirtinamos su rinkinyje esančiais užraktais. Ant kiekvienos plokštės aiškiai užrašytas svoris lengvam identifikavimui.

Spalva: juodaMedžiaga: cemento plokštės + plieno strypaiDidelių plokščių skersmuo: 30 cmVidutinių plokščių skersmuo: 25 cmMažų plokščių skersmuo: 18 cmSkylės skersmuo: 26,5 mmŠtangos matmenys: 25 mm x 120 cm (skersmuo x ilgis)Bendras svoris: 30 kgŠtangos svoris: 2 kgPlokštės svoris: 2 x 5 kg + 2 x 7,5 kg + 2 x 1,25 kgPristatymą sudaro:2 x plokštės (7,5 kg)2 x plokštės (5 kg) 2 x plokštės (1,25 kg)1 x štanga2 x spyruokliniai užraktaiSu priedais

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.