Svorio plokštės, 2 vnt., 15 kg, ketaus

Šis komplektas susideda iš 2 svorio plokščių, kurių kiekviena sveria 15 kg. Jos puikiai tiks stiprinti ir formuoti raumenis, naudojant kartu su štanga, svarmenimis arba 30 mm skersmens išlenkta štanga. Jos puikiai tinka naudoti tiek namuose, tiek sporto salėje. Šios svorio plokštės yra pagamintos iš aukštos kokybės ketaus su lakine apdaila. Kiekviena plokštė turi aiškiai pažymėtą svorį, jog pasirinkti tinkamą būtų dar greičiau ir lengviau.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
82,62 €
Kiekis

Šis komplektas susideda iš 2 svorio plokščių, kurių kiekviena sveria 15 kg. Jos puikiai tiks stiprinti ir formuoti raumenis, naudojant kartu su štanga, svarmenimis arba 30 mm skersmens išlenkta štanga. Jos puikiai tinka naudoti tiek namuose, tiek sporto salėje.

Šios svorio plokštės yra pagamintos iš aukštos kokybės ketaus su lakine apdaila. Kiekviena plokštė turi aiškiai pažymėtą svorį, jog pasirinkti tinkamą būtų dar greičiau ir lengviau.

Spalva: juodaMedžiaga: ketus su lakine apdailaPlokštės skersmuo: 30,7 cmPlokštės storis: 3,8 cmSkylės skersmuo: 30 mmSvoris: 2 x 15 kgPristatymą sudaro 2 svorio plokštės

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.