Šoninė spintelė, balta, 100x35x74cm, pušies medienos masyvas

Ši praktiška medinė šoninė spintelė patenkins įvairius jūsų daiktų laikymo poreikius bei taps puikia jūsų kambario detale. Pušies medienos masyvas: pušies medienos masyvas – graži natūrali medžiaga. Pušies mediena pasižymi tiesiais raštais, o iškilimai suteikia medžiagai išskirtinės, kaimiškos išvaizdos. Ši šoninė spintelė yra pagaminta iš papildomo stabilumo suteikiančio medienos masyvo. Daug vietos daiktams: spintelė daiktams turi 3 stalčius ir 6 skyrius, kurie suteikia pakankamai vietos tvarkingai bei lengvai pasiekiamus laikyti savo daiktus. Tvirtas viršus: norėdami pagyvinti savo kambarį, ant spintelės viršaus taip pat galite pasidėti savo mėgstamas nuotraukas, dekoracijas ir netgi gėles. Daugiafunkcė spintelė: ši minimalistinio dizaino
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
187,15 €
Kiekis

Ši praktiška medinė šoninė spintelė patenkins įvairius jūsų daiktų laikymo poreikius bei taps puikia jūsų kambario detale.

Pušies medienos masyvas: pušies medienos masyvas – graži natūrali medžiaga. Pušies mediena pasižymi tiesiais raštais, o iškilimai suteikia medžiagai išskirtinės, kaimiškos išvaizdos. Ši šoninė spintelė yra pagaminta iš papildomo stabilumo suteikiančio medienos masyvo. Daug vietos daiktams: spintelė daiktams turi 3 stalčius ir 6 skyrius, kurie suteikia pakankamai vietos tvarkingai bei lengvai pasiekiamus laikyti savo daiktus. Tvirtas viršus: norėdami pagyvinti savo kambarį, ant spintelės viršaus taip pat galite pasidėti savo mėgstamas nuotraukas, dekoracijas ir netgi gėles. Daugiafunkcė spintelė: ši minimalistinio dizaino šoninė spintelė gali būti naudojama bet kuriuose kambariuose. Ją galite naudoti savo biure ar darbo kambaryje, norėdami tvarkingai laikyti dokumentus ir knygas, arba svetainėje ar miegamajame butininiams daiktams susidėti.

Įspėjimas:

Norint išvengti apvirtimo, ši prekė turi būti naudojama su pakuotėje esančiu sieniniu laikikliu.

Pastaba:

Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje.Spalva: balta Medžiaga: pušies medienos masyvas Matmenys: 100 x 35 x 74 cm (plotis x gylis x aukštis)Legal Documents:

Daugiau informacijos apie tai, kaip galėtumėte apsaugoti savo baldus nuo apvirtimo, galite rasti čia

Duomenų lapas

Spalva
Balta

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.