Šoninė spintelė, balta, 83x41,5x100cm, pušies medienos masyvas

Ši minimalistinė medinė šoninė spintelė taps funkcionalia bei itin dekoratyvia jūsų namų interjero detale. Natūrali medžiaga: pušies medienos masyvas – graži natūrali medžiaga. Pušies mediena pasižymi tiesiais raštais, o iškilimai suteikia medžiagai išskirtinės, kaimiškos išvaizdos.Daug vietos daiktams: šoninė spintelė turi 4 didelius skyrius, kurie suteikia pakankamai vietos knygoms, multimedijos įrenginiams ir kitiems reikiamiems daiktams laikyti.Tvirtas viršus: šoninės spintelės viršus puikiai tiks savo mėgstamiems dekoratyviems daiktams, pavyzdžiui, nuotraukų rėmeliams ir vazoniniams augalams, išdėlioti.Unikalus dizainas: suteikite savo interjerui unikalaus stilingumo! Kaimiškas stilius yra puikus dizaino ir stiliaus derinys, kurio pagalba suku
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
168,41 €
Kiekis

Ši minimalistinė medinė šoninė spintelė taps funkcionalia bei itin dekoratyvia jūsų namų interjero detale.

Natūrali medžiaga: pušies medienos masyvas – graži natūrali medžiaga. Pušies mediena pasižymi tiesiais raštais, o iškilimai suteikia medžiagai išskirtinės, kaimiškos išvaizdos.Daug vietos daiktams: šoninė spintelė turi 4 didelius skyrius, kurie suteikia pakankamai vietos knygoms, multimedijos įrenginiams ir kitiems reikiamiems daiktams laikyti.Tvirtas viršus: šoninės spintelės viršus puikiai tiks savo mėgstamiems dekoratyviems daiktams, pavyzdžiui, nuotraukų rėmeliams ir vazoniniams augalams, išdėlioti.Unikalus dizainas: suteikite savo interjerui unikalaus stilingumo! Kaimiškas stilius yra puikus dizaino ir stiliaus derinys, kurio pagalba sukuriama kaimiška ir moderni atmosfera.

Pastaba:

Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje.

Įspėjimas:

Norint išvengti apvirtimo, ši prekė turi būti naudojama su pakuotėje esančiu sieniniu laikikliu.Spalva: baltaMedžiaga: pušies medienos masyvas, metalasMatmenys: 83 x 41,5 x 100 cm (plotis x gylis x aukštis)Legal Documents:

Daugiau informacijos apie tai, kaip galėtumėte apsaugoti savo baldus nuo apvirtimo, galite rasti čia

Duomenų lapas

Spalva
Balta

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.