Šoninė spintelė, ruda ąžuolo, 90,5x30x70cm, apdirbta mediena

Su šia šonine spintele suteikite savo interjerui modernaus žavesio. Lengvai valoma medžiaga: išskirtinės kokybės apdorota mediena pasižymi lygiu paviršiumi bei yra tvirta, stabili ir atspari drėgmei. Pagaminta iš apdirbtos medienos, šoninė spintelė yra lengvai valoma drėgna šluoste.Daug vietos daiktams: turinti 3 spinteles su durelėmis, spintelė suteikia pakankamai vietos tvarkingai laikyti daiktus.Tvirtas viršus: spintelė daiktams turi tvirtą viršų ant kurio galėsite išdėlioti tokius dekoratyvius daiktus, kaip nuotraukų rėmeliai ar vazoniniai augalai. ĮSPĖJIMAS:Norint išvengti nuvirtimo, ši prekė turi būti naudojama su pakuotėje esančiu sieniniu laikikliu.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
71,02 €
Kiekis

Su šia šonine spintele suteikite savo interjerui modernaus žavesio.

Lengvai valoma medžiaga: išskirtinės kokybės apdorota mediena pasižymi lygiu paviršiumi bei yra tvirta, stabili ir atspari drėgmei. Pagaminta iš apdirbtos medienos, šoninė spintelė yra lengvai valoma drėgna šluoste.Daug vietos daiktams: turinti 3 spinteles su durelėmis, spintelė suteikia pakankamai vietos tvarkingai laikyti daiktus.Tvirtas viršus: spintelė daiktams turi tvirtą viršų ant kurio galėsite išdėlioti tokius dekoratyvius daiktus, kaip nuotraukų rėmeliai ar vazoniniai augalai.

ĮSPĖJIMAS:

Norint išvengti nuvirtimo, ši prekė turi būti naudojama su pakuotėje esančiu sieniniu laikikliu.Spalva: ąžuolo rudaMedžiaga: apdirbta medienaMatmenys: 90,5 x 30 x 70 cm (plotis x gylis x aukštis)Reikia surinkti: taipLegal Documents:

Daugiau informacijos apie tai, kaip galėtumėte apsaugoti savo baldus nuo apvirtimo, galite rasti čia

Duomenų lapas

Spalva
Ruda
Plotis
30 cm
Ilgis
90 cm
Aukštis
70 cm

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.