Šoninė spintelė, juodos spalvos, 60x30x70cm, apdirbta mediena

Išsiskirianti minimalistiniu žavesiu, ši šoninė spintelė patenkins įvairius jūsų reikalavimus ir bus puiki detalė jūsų kambaryje. Aukščiausios kokybės medžiaga: išskirtinės kokybės apdorota mediena pasižymi lygiu paviršiumi bei yra tvira, stabili ir atspari drėgmei. Pagaminta iš apdirbtos medienos, šoninė spintelė yra lengvai valoma.Daug vietos daiktams: kadangi ji suteikia vietos daiktams, šioje šoninėje spintelėje galėsite tvarkingai laikyti daiktus.Daugiafunkcė spintelė: tvirtas viršus puikiai tiks dekoratyviems daiktams, nuotraukų rėmeliams ar vazoniniams augalams išdėlioti. Ji taip pat gali būti naudojama kaip konsolinė spintelė, komoda ir kt. ĮSPĖJIMAS:Norint išvengti apvirtimo, ši prekė turi būti naudojama su pakuotėje esančiu sienini
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
64,19 €
Kiekis

Išsiskirianti minimalistiniu žavesiu, ši šoninė spintelė patenkins įvairius jūsų reikalavimus ir bus puiki detalė jūsų kambaryje.

Aukščiausios kokybės medžiaga: išskirtinės kokybės apdorota mediena pasižymi lygiu paviršiumi bei yra tvira, stabili ir atspari drėgmei. Pagaminta iš apdirbtos medienos, šoninė spintelė yra lengvai valoma.Daug vietos daiktams: kadangi ji suteikia vietos daiktams, šioje šoninėje spintelėje galėsite tvarkingai laikyti daiktus.Daugiafunkcė spintelė: tvirtas viršus puikiai tiks dekoratyviems daiktams, nuotraukų rėmeliams ar vazoniniams augalams išdėlioti. Ji taip pat gali būti naudojama kaip konsolinė spintelė, komoda ir kt.

ĮSPĖJIMAS:

Norint išvengti apvirtimo, ši prekė turi būti naudojama su pakuotėje esančiu sieniniu laikikliu.Spalva: juodaMedžiaga: apdirbta medienaMatmenys: 60 x 30 x 70 cm (plotis x gylis x aukštis)Lengva valytiReikia surinkti: taipLegal Documents:

Daugiau informacijos apie tai, kaip galėtumėte apsaugoti savo baldus nuo apvirtimo, galite rasti čia

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.