Šoninė spintelė, betono pilkos spalvos, 120x36x69cm, MDP

Praktiškumu pasižyminti šoninė spintelė puikiai papildys jūsų kambarį. Šoninė spintelė su 2 dureles turinčiomis spintelėmis ir 4 stalčiais suteikia pakankamai vietos knygoms, multimedijos įrenginiams ir kitiems daiktams laikyti. Tvirtas stalviršis puikiai tinka išdėlioti dekoratyvius daiktus, nuotraukų rėmelius ar vazoninius augalus. Dėl aukščiausios kokybės plokštės medžiagos, ši šoninė spintelė yra ilgaamžė. Spintelę su stalčiais lengva valyti drėgna šluoste. Šią spintelę daiktams taip pat lengva surinkti.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
175,24 €
Kiekis

Praktiškumu pasižyminti šoninė spintelė puikiai papildys jūsų kambarį.

Šoninė spintelė su 2 dureles turinčiomis spintelėmis ir 4 stalčiais suteikia pakankamai vietos knygoms, multimedijos įrenginiams ir kitiems daiktams laikyti. Tvirtas stalviršis puikiai tinka išdėlioti dekoratyvius daiktus, nuotraukų rėmelius ar vazoninius augalus. Dėl aukščiausios kokybės plokštės medžiagos, ši šoninė spintelė yra ilgaamžė. Spintelę su stalčiais lengva valyti drėgna šluoste.

Šią spintelę daiktams taip pat lengva surinkti.

Spalva: betono pilkaMedžiaga: medienos drožlių plokštėMatmenys: 120 x 36 x 69 cm (plotis x gylis x aukštis)Su 2 durelėmis ir 4 stalčiaisReikia surinkti: taipĮSPĖJIMAS: Norint išvengti apvirtimo, ši prekė turi būti naudojama su pakuotėje esančiu sieniniu laikikliu.Pastaba: Tvirtinimui prie sienos skirti sraigtas(-ai) ir kaištis(-iai) į pristatymą neįeina. Ieškokite ir rinkitės jūsų sienoms tinkančius sraigtą(-us) ir kaištį(-ius). Jei nesate tikri, pagalbos kreipkitės į profesionalą. Atidžiai perskaitykite ir sekite kiekvieną instrukcijose nurodytą žingsnį.Legal Documents:

Daugiau informacijos apie tai, kaip galėtumėte apsaugoti savo baldus nuo apvirtimo, galite rasti čia

Duomenų lapas

Spalva
Pilka

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.