Dvivietė sofa-lova su dvejom pagalvėm/pakoja, kreminė, aksomas

Sujungianti sofos prabangą ir svečių lovos patogumą, ši daugiafunkcė sofa-lova taps tiek praktiška, tiek patrauklia bet kokio interjero detale! Medinis rėmas suteikia sofai-lovai tvirtumo, o storas porolono paminkštinimas – papildomo komforto. Ši sofa gali būti greitai ir paprastai transformuojama iš sofos į lovą ir vėl atgal į sofą. Dvi atskiras nugaros pagalvėles galite dalinai arba pilnai nuleisti žemyn, taip sukurdami puikią vietą poguliui arba dvigulę lovą. Be to, pakoja puikiai tiks gale dienos kojoms užsikelti arba galės būti naudojama jūsų namuose kaip papildoma vieta atsisėsti. Pasižyminti šiuolaikišku dizainu, ši sofa su pakoja papildys bet kokį interjerą.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
292,22 €
Kiekis

Sujungianti sofos prabangą ir svečių lovos patogumą, ši daugiafunkcė sofa-lova taps tiek praktiška, tiek patrauklia bet kokio interjero detale!

Medinis rėmas suteikia sofai-lovai tvirtumo, o storas porolono paminkštinimas – papildomo komforto. Ši sofa gali būti greitai ir paprastai transformuojama iš sofos į lovą ir vėl atgal į sofą. Dvi atskiras nugaros pagalvėles galite dalinai arba pilnai nuleisti žemyn, taip sukurdami puikią vietą poguliui arba dvigulę lovą. Be to, pakoja puikiai tiks gale dienos kojoms užsikelti arba galės būti naudojama jūsų namuose kaip papildoma vieta atsisėsti.

Pasižyminti šiuolaikišku dizainu, ši sofa su pakoja papildys bet kokį interjerą.

Sofa-lova:Spalva: kreminė Medžiaga: aksomas (100% poliesteris), mediena, plastikasUžpildo medžiaga: porolonasBendri sofos matmenys: 200 x 84,5 x 69 cm (ilgis x plotis x aukštis)Sėdynės gylis: 50 cmSėdynės storis: 15 cmSėdynės aukštis nuo žemės: 32 cmAtlošo aukštis (pilnai pakėlus): 69 cmAtlošo aukštis (pusiau nuleidus): 56 cmAtlošo storis: 12 cmKojelių aukštis: 15 cmLovos matmenys (pilnai išskleidus): 200 x 100 x 32 cm (ilgis x plotis x aukštis)Pagalvės dydis: 40 x 40 mm (ilgis x plotis)Lengvai transformuojama į lovąPakoja:Spalva: kreminė Medžiaga: aksomas (100% poliesteris), plastikas, faneraUžpildo medžiaga: porolonasMatmenys: 78 x 56 x 32 cm (plotis x gylis x aukštis)Reikia surinkti: taipKomplektą sudaro:1 x sofa-lova1 x pakoja2 x pagalvės

Duomenų lapas

Spalva
Kreminė

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.