Dvivietė sofa-lova, šviesiai žalios spalvos, aksomas

Sujungianti sofos prabangą ir svečių lovos patogumą, ši daugiafunkcė sofa-lova taps tiek praktiška, tiek patrauklia bet kokio interjero detale! Medinis rėmas suteikia sofai-lovai tvirtumo, o storas porolono paminkštinimas – papildomo komforto. Ši sofa-lova gali būti greitai ir paprastai transformuojama iš sofos į lovą ir atvirkščiai. Norėdami sukurti puikią vieta poguliui arba dvigulę lovą, dvi atskiras nugaros pagalvėles galite dalinai arba pilnai nuleisti žemyn. Ši modernaus dizaino sofa-lova tiks bet kokiame interjere.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
226,63 €
Kiekis

Sujungianti sofos prabangą ir svečių lovos patogumą, ši daugiafunkcė sofa-lova taps tiek praktiška, tiek patrauklia bet kokio interjero detale!

Medinis rėmas suteikia sofai-lovai tvirtumo, o storas porolono paminkštinimas – papildomo komforto. Ši sofa-lova gali būti greitai ir paprastai transformuojama iš sofos į lovą ir atvirkščiai. Norėdami sukurti puikią vieta poguliui arba dvigulę lovą, dvi atskiras nugaros pagalvėles galite dalinai arba pilnai nuleisti žemyn.

Ši modernaus dizaino sofa-lova tiks bet kokiame interjere.

Spalva: šviesiai žaliaMedžiaga: aksomas (100% poliesteris), mediena, plastikasUžpildo medžiaga: porolonasLengvai transformuojama į lovąSofos matmenys: Bendri matmenys: 220 x 84,5 x 69 cm (ilgis x plotis x aukštis)Sėdynės gylis: 50 cmSėdynės storis: 15 cmSėdynės aukštis nuo žemės: 32 cmAtlošo aukštis (pilnai pakėlus): 69 cmAtlošo aukštis (pusiau nuleidus): 56 cmAtlošo storis: 12 cmKojelių aukštis: 15 cmLovos matmenys (kai visiškai išskleista):Bendri matmenys: 220 x 100 x 52 cm (ilgis x plotis x aukštis)Reikia surinkti: taip

Duomenų lapas

Spalva
Žalia

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.