Sodo veidrodis, smėlio spalvos, 70x30cm, geležis

Sodo veidrodis bus keista ir patraukli jūsų lauko erdvės puošmena. Veidrodis yra pagamintas iš tarsi surūdijusios atrodančios patvarios geležies, kas suteikia jam senovinės išvaizdos. Jis gali būti naudojamas, norint pabrėžti sodo ypatybes, atspindint jas veidrodyje, arba nukreipti šviesą į tamsų kampą. Veidrodis sode yra kūrybingas būdas suteikti sodui dar daugiau patrauklumo ir sukurti jame erdvumo pojūtį. Viršuje iš anksto išgręžtos skylės užtikrina, kad dekoratyvus veidrodis gali būti paprastai pritvirtintas prie sienos.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
75,75 €
Kiekis

Sodo veidrodis bus keista ir patraukli jūsų lauko erdvės puošmena.

Veidrodis yra pagamintas iš tarsi surūdijusios atrodančios patvarios geležies, kas suteikia jam senovinės išvaizdos. Jis gali būti naudojamas, norint pabrėžti sodo ypatybes, atspindint jas veidrodyje, arba nukreipti šviesą į tamsų kampą. Veidrodis sode yra kūrybingas būdas suteikti sodui dar daugiau patrauklumo ir sukurti jame erdvumo pojūtį. Viršuje iš anksto išgręžtos skylės užtikrina, kad dekoratyvus veidrodis gali būti paprastai pritvirtintas prie sienos.

Spalva: smėlioMedžiaga: geležis, stiklasMatmenys: 70 x 30 cm (ilgis x plotis)Storis: 3 cmTinka naudoti laukeReikalingas surinkimas: Ne

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.