Didelis sodo suoliukas su pagalvėle, pilkas, 135cm, akacija

Šis didelis medinis sodo suoliukas yra puikus pasirinkimas poilsiui ir mėgavimuisi laisvu laiku savo lauko erdvėje su draugais ar šeima. Šis sodo suoliukas yra pagamintas iš akacijos medienos masyvo, kuris suteikia jam stabilumo ir tvirtumo. Lauko suoliukas pasižymi papildomą atramą poilsio metu suteikiančiais atlošu ir porankiais. Pagalvėlė taip pat suteikia papildomo komforto. Kiekviena pagalvėlė turi du virvučių rinkinius, kurių pagalba galėsite pritvirtinti ją prie suoliuko.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
192,01 €
Kiekis

Šis didelis medinis sodo suoliukas yra puikus pasirinkimas poilsiui ir mėgavimuisi laisvu laiku savo lauko erdvėje su draugais ar šeima.

Šis sodo suoliukas yra pagamintas iš akacijos medienos masyvo, kuris suteikia jam stabilumo ir tvirtumo. Lauko suoliukas pasižymi papildomą atramą poilsio metu suteikiančiais atlošu ir porankiais. Pagalvėlė taip pat suteikia papildomo komforto. Kiekviena pagalvėlė turi du virvučių rinkinius, kurių pagalba galėsite pritvirtinti ją prie suoliuko.

Spalva: pilkaPagalvėlių spalva: raudonojo vynoMedžiaga: pilka baltinta apdaila dengtas akacijos medienos masyvasPagalvėlės medžiaga: audinys (100% poliesteris)Suoliuko matmenys: 135 x 55 x 95 cm (plotis x gylis x aukštis)Sėdynės gylis: 51 cmSėdynės aukštis nuo žemės: 43 cmPorankio aukštis nuo žemės: 66 cmPagalvėlės matmenys: 120 x 50 x 7 cm (ilgis x plotis x storis)Reikia surinkti: taipKomplektą sudaro:1 x suoliukas1 x čiužinukas

Duomenų lapas

Spalva
Pilka

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.