Sodo pašiūrė įrankiams, 85x48x177cm, pušies mediena

Mūsų medinė pašiūrė daiktams laikyti spinduliuoja kaimišką žavesį ir bus praktiška detalė jūsų terasoje, sode ar kieme. Su 3 lentynomis ir 1 dideliu skyriumi, sodo pašiūrė suteikia pakankamai vietos sudėti jūsų įrankiams, sodo įrangai ir kitiems daiktams. Ši lauko spintelė daiktams yra pagaminta iš aplinkai draugiškos pušies medienos. Impregnuota pušies mediena yra ilgaamžė bei atspari įvairioms oro sąlygoms ir puvimui. Be to, stogas yra padengtas vandeniui atspariu deguto popieriumi. Medinę daiktų laikymo spintelę lengva surinkti. Atkreipkite dėmesį, jog mediena yra natūralus produktas, todėl gali turėti trūkumų.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
220,65 €
Kiekis

Mūsų medinė pašiūrė daiktams laikyti spinduliuoja kaimišką žavesį ir bus praktiška detalė jūsų terasoje, sode ar kieme. Su 3 lentynomis ir 1 dideliu skyriumi, sodo pašiūrė suteikia pakankamai vietos sudėti jūsų įrankiams, sodo įrangai ir kitiems daiktams.

Ši lauko spintelė daiktams yra pagaminta iš aplinkai draugiškos pušies medienos. Impregnuota pušies mediena yra ilgaamžė bei atspari įvairioms oro sąlygoms ir puvimui. Be to, stogas yra padengtas vandeniui atspariu deguto popieriumi.

Medinę daiktų laikymo spintelę lengva surinkti. Atkreipkite dėmesį, jog mediena yra natūralus produktas, todėl gali turėti trūkumų.

Medžiaga: žaliai impregnuota pušies medienaMatmenys: 85 x 48 x 177 cm (plotis x gylis x aukštis)Lentynos dydis: 42,5 x 39,5 cm (plotis x gylis)Stogas apmuštas vandeniui atspariu deguto popieriumiEkologiškaAtspari įvairioms oro sąlygoms ir puvimui

Duomenų lapas

Spalva
Ruda

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.