Sodo bistro komplektas su pagalvėmis, 3 dalių, juodas, ratanas

Su mūsų arbatos staliuką turinčiu kėdžių iš poliratano rinkiniu, suteikite savo gyvenamajai erdvei modernaus stiliaus. Galintis papildyti lauko valgomojo baldų komplektą ar naudojamas atskirai, šis kėdžių komplektas puikiai tiks bet kurioje aplinkoje. Pasižymintis tvirtu, įvairioms oro sąlygoms atspariu rankomis austu PE ratanu apvyniotu plieno rėmu, šis komplektas yra atsparus rūdims ir pelėsiui, tad jis užtikrina daugybę metų kokybiško poilsio. Jis taip pat pristatomas su itin patogiomis, storai paminkštintomis sėdynės pagalvėlėmis, taip suteikiant dar didesnį komfortą. Turintys užtrauktukus, mažai priežiūros reikalaujantys poliesterio užvalkalai gali būti nuimti ir išplauti. Be to, juodas stiklinis stalviršis yra lengvai valomas drėgna šluoste.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
306,58 €
Kiekis

Su mūsų arbatos staliuką turinčiu kėdžių iš poliratano rinkiniu, suteikite savo gyvenamajai erdvei modernaus stiliaus. Galintis papildyti lauko valgomojo baldų komplektą ar naudojamas atskirai, šis kėdžių komplektas puikiai tiks bet kurioje aplinkoje.

Pasižymintis tvirtu, įvairioms oro sąlygoms atspariu rankomis austu PE ratanu apvyniotu plieno rėmu, šis komplektas yra atsparus rūdims ir pelėsiui, tad jis užtikrina daugybę metų kokybiško poilsio. Jis taip pat pristatomas su itin patogiomis, storai paminkštintomis sėdynės pagalvėlėmis, taip suteikiant dar didesnį komfortą. Turintys užtrauktukus, mažai priežiūros reikalaujantys poliesterio užvalkalai gali būti nuimti ir išplauti. Be to, juodas stiklinis stalviršis yra lengvai valomas drėgna šluoste. Į pristatymą įeina 2 kėdės, 1 arbatos staliukas, 2 sėdynės pagalvėlės.

Pastaba: lyjant, pašalus ar sningant komplektą rekomenduojame uždengti.

Spalva: juoda + tamsiai pilka (pagalvėlė)Medžiaga: plieninis rėmas + PE ratanasPagalvėlių užvalkalų sudėtis: 180 g/㎡ poliesterisKėdžių matmenys: 64 x 65 x 90 cm (plotis x gylis x aukštis)Stalo matmenys: 50 x 60 cm (skersmuo x aukštis)Sėdynės plotis: 54 cmSėdynės gylis: 48,5 cmSėdynės aukštis nuo žemės: 41 cmPorankio aukštis nuo žemės: 65 cmPagalvėlės storis: 6 cmNuimami ir skalbiami pagalvėlių užvalkalaiĮ komplektą įeina:2 x kėdės1 x kavos staliukas2 x sėdynės pagalvėlėsAudinys: Poliesteris: 100%

Duomenų lapas

Spalva
Juoda

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.