Pastatomas ventiliatorius, juodas, 40cm skersmens, 120cm

Mėgaukitės gaiviu vėjeliu vasaros dienomis su šiuo pastatomu ventiliatoriumi! Pastatomas ventiliatorius yra pagamintas iš PP ir metalo, kas užtikrina, kad jis yra tvirtas ir lengvai valomas. Kadangi jis yra reguliuojamo aukščio bei turi sukimosi funkciją, jis malonų vėjelį išsklaidys po visą kambarį. Be to, atsižvelgiant į jūsų poreikius, jo greitis gali būti reguliuojamas 3 lygiais. Ventiliatoriaus dangtis užtikrina apsaugą nuo vaikų, – jie nebegalės kišti savo pirštų į ventiliatorių, o jūs tuo tarpu galėsite ramiai ilsėtis ir mėgautis vėsa.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
43,44 €
Kiekis

Mėgaukitės gaiviu vėjeliu vasaros dienomis su šiuo pastatomu ventiliatoriumi!

Pastatomas ventiliatorius yra pagamintas iš PP ir metalo, kas užtikrina, kad jis yra tvirtas ir lengvai valomas. Kadangi jis yra reguliuojamo aukščio bei turi sukimosi funkciją, jis malonų vėjelį išsklaidys po visą kambarį. Be to, atsižvelgiant į jūsų poreikius, jo greitis gali būti reguliuojamas 3 lygiais. Ventiliatoriaus dangtis užtikrina apsaugą nuo vaikų, – jie nebegalės kišti savo pirštų į ventiliatorių, o jūs tuo tarpu galėsite ramiai ilsėtis ir mėgautis vėsa.

Spalva: juodaMedžiaga: PP, metalasTinklelio skersmuo: 40 cmPagrindo matmenys: 60 x 60 cm (ilgis x plotis)Reguliuojamas aukštis: 100-120 cmMaitinimas: 220-240V~, 50HzBendras galingumas: 45 W3 greičio lygiaiSukasi 180 laipsnių kampuReikia surinkti: taip

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.